Броварська міська бібліотека для дітей

Броварська міська бібліотека для дітей є структурним підрозділом відділу культури Броварської міської ради Київської області.

Завідуюча міською бібліотекою для дітей – Туник Віра Василівна, тел./04594/5-14-98, e-mail: dut.book@ukr.net.

Бібліотека займає приміщення 323 кв.м на першому поверсі житлового  будинку за адресою вул. М. Лагунової, 4,  має два підрозділи – абонемент та читальну залу, обслуговує понад три тисячі читачів за рік. Книговидача за рік становить понад 60 тисяч примірників книг та журналів, фонд книгозбірні налічує понад 24 тисяч примірників. Це, насамперед, і програмова література, і галузева. Гармонійний розвиток дитини неможливий без поповнення знань з навколишнього світу природничих знань, з історії державності  країни, основ мистецтва, етики та естетики тощо.

Бібліотека забезпечує впровадження у життя на території міста державної політики у сфері культури та  бібліотечної справи, забезпечує реалізацію прав громадян на свободу доступу до всіх видів інформаційних бібліотечних послуг, сприяє відродженню кращих читацьких традицій.

Міська бібліотека для дітей створює умови для обслуговування користувачів 1-9 класів та дошкільників, а також керівників дитячого читання, батьків, вчителів, бібліотечних  працівників, студентів гуманітарних навчальних закладів.

За допомогою сучасних прогресивних форм і методів роботи бібліотекарі міської бібліотеки для дітей заохочують  дітей до читання, проводять інформаційну роботу серед всіх категорій користувачів, ведуть популяризацію бібліотечно-бібліографічних знань, проводять відповідну роботу по редагуванню каталогів і картотек, здійснюють культурологічну діяльність.

Кредо бібліотекарів наступне - знайомити дитину з бібліотекою потрібно якнайраніше, прищеплюючи у маленьких душах любов до книги, до мистецтва в цілому, виховуючи ті прекрасні людські якості, які мають бути притаманні майбутньому поколінню.

Діяльність міської бібліотеки для дітей направлена на виховання у користувачів почуття національної свідомості, гідності, глибокої любові до рідного краю, збереження і розвиток мовних і культурних традицій, ознайомлення з національними обрядами та звичаями, популяризацію української книги та книги загалом, бережливе ставлення до неї.

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: