Броварська міська дитяча  музична школа

Броварська міська дитяча  музична школа є структурним підрозділом відділу культури Броварської міської ради Київської області.

Директор школи – Цимболя Олена Василівна.

Школа займає приміщення 526 кв. м. на першому поверсі житлового будинку за адресою: бульв. Незалежності, 6-А, тел../04594/ 5-04-32, e-mail:brovarymuzshkola@gmail.com.

У Броварській міській дитячій музичній школі працює 42 викладачі з різного фаху (з них 21 викладач має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 6 викладачів мають звання «старший викладач», 9 викладачів мають звання «викладач-методист»). Контингент школи у 2018 році складав 462 учні.

У школі є 5 відділів:

1. фортепіанний відділ;
  2. народний відділ: баян, акордеон ;
  3. струнно-щипковий відділ:  гітара, домра, бандура ;
  4. струнно-смичковий відділ: скрипка, віолончель ;
  5. відділ музично-теоретичних дисциплін, а також  клас сольного співу та саксофону.

У школі створено колективи, які беруть активну участь в житті школи та міста, а саме: камерний оркестр; хор учнів старших класів; хор учнів молодших класів; оркестр сучасної музики; ансамблі гітаристів; ансамбль віолончелістів; ансамбль бандуристів; ансамбль домристів «Акорд»; фортепіанні ансамблі; ансамбль скрипалів; хор хлопчиків; ансамбль баяністів.

Основним завданням початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу є процес естетичного виховання, виявлення найбільш обдарованих дітей, які можуть стати музикантами-професіоналами.

Вихованці Броварської міської дитячої музичної школи постійно беруть участь в обласних, міжнародних та всеукраїнських фестивалях-конкурсах (зокрема, у 2018 році 106 учнів вибороли призові місця).

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: