Центр надання адміністративних послуг

Шановні мешканці міста!

 Насучасному етапі розвитку України виникає потреба у створенні нових засад державного управління, що базуються на принципах відкритості та прозорості, з метою формування нового типу держави, орієнтованої на задоволення потреб громадян та суб’єктів господарювання, насамперед у наданні адміністративних послуг. Завдання центру під час надання  адміністративних послуг сприяти підвищенню рівня поінформованості про порядок та умови надання адміністративних послуг, а також можливість значно підвищити ефективність їх надання та створення зручних умов  для одержувачів таких послуг.
 

 

Центр надання адміністративних послуг тимчасово не приймає заяви на реєстрацію адміністративних послуг Головного територіального управління юстиції у Київський області, у зв'язку з відсутністю доступу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Прийняття заяв здійснюється Головим територіальним управлінням юстиції у Київській області, вулиця  Євгена Сверстюка, 15, м. Київ, 02000, тел. (044) 237-69-84, (044) 237-69-79.

 

https://kyivobljust.gov.ua/

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: