Головне територіальне управління юстиції у Київській області

 

 1.   Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.
 2. Адміністративні послуги з державної реєстрації відмови від всеукраїнського статусу громадського об’єднання.
 3. Адміністративні послуги з державної реєстрації підтвердження   всеукраїнського статусу громадського об’єднання. 
 4. Адміністративні послуги з державної реєстрації підтвердження   всеукраїнського статусу громадського об’єднання. 
 5. Адміністративні послуги з державної реєстрації рішення про відміну про припинення громадського об’єднання. 
 6. Адміністративні послуги з державної реєстрації включення відомостей про громадське об’єднання,  зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 7. Адміністративні послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об’єднання.  
 8. Адміністративні послуги з державної реєстрації внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання.  
 9. Адміністративні послуги з державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
 10. Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення громадського об’єднання в результаті його ліквідації.
 11. Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення громадського об’єднання в результаті його реорганізації.
 12.  Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення відокремленого підрозділу громадського об’єднання.   
 13. Адміністративні послуги з державної реєстрації рішення про припинення громадського об’єднання.  
 14. Адміністративні послуги з державної реєстрації створення відокремленого підрозділу громадського об’єднання.
 15. Адміністративні послуги з державної реєстрації створення громадського об’єднання.
 16. Адміністративні послуги з державної реєстрації включення відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 17. Адміністративні послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.
 18. Адміністративні послуги з державної реєстрації змін до відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
 19. Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації.
 20. Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті реорганізації.
 21. Адміністративні послуги з державної реєстрації створення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців. 
 22. Адміністративні послуги з державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 23. Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.
 24. Адміністративні послуги з державної реєстрації структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.
 25. Адміністративні послуги з державної реєстрації включення відомостей про структурне утворення політичної партії, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 26. Адміністративні послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) структурного утворення політичної партії.
 27.  Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії в результаті його ліквідації.
 28.  Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії в результаті його реорганізації.
 29. Адміністративні послуги з державної реєстрації рішення про припинення структурного утворення політичної партії.
 30. Адміністративні послуги з державної реєстрації створення структурного утворення політичної партії.
 31. Адміністративні послуги з державної реєстрації включення відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об’єднання професійних спілок , зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 32. Адміністративні послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.
 33. Адміністративні послуги з державної реєстрації змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об’єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
 34. Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.
 35. Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті реорганізації.
 36. Адміністративні послуги з державної реєстрації рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок. 
 37. Адміністративні послуги з державної реєстрації створення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок. 
 38. Адміністративні послуги з видачі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля.
 39.  Адміністративні послуги з видачі документів, що містяться в реєстраційній справі відповідного громадського формування.
 40. Адміністративні послуги з державної реєстрації включення відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 41. Адміністративні послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.
 42. Адміністративні послуги з державної реєстрації змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.
 43. Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті ліквідації.
 44. Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті реорганізації.
 45. Адміністративні послуги з державної реєстрації рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.
 46. Адміністративні послуги з державної створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.
 47. Адміністративні послуги з державної реєстрації змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 48. Адміністративні послуги з державної реєстрації припинення постійно діючого третейського суду.
 49. Адміністративні послуги з державної реєстрації постійно діючого третейського суду.
 50. Адміністративні послуги з державної реєстрації громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.
 51. Адміністративні послуги з державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
 52. Адміністративні послуги з видачі дубліката свідоцтва про державну реєстрацію статуту територіальної громади
 53. Адміністративні послуги з державної реєстрації змін до статуту територіальної громади
 54. Адміністративні послуги з державної реєстрації статуту територіальної громади
 55. Адміністративні послуги зі скасування державної реєстрації статуту територіальної громади

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: