Карта сайту

До відома балансоутримувачів багатоквартирних житлових будинків, та інших споживачів теплової енергії

    Наказом від 10.12.2008 №620\378 затверджений єдиний порядок підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Дія цього порядку поширюється як на теплопостачальні підприємства так і на споживачів теплової енергії незалежно від організаційно-правових форм та форм власності.
  П.5 порядку встановлено вимоги щодо підготовки теплових господарств до опалювального періоду.
   Доводимо до Вашого відома, що виконавчим комітетом Броварської міської ради створено оперативний міський штаб з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально – культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років. Просимо Вас, для забезпечення підготовки об’єктів та уникнення аварійних ситуації в опалювальний період:
-призначити відповідальну особу за ремонт і експлуатацію теплових мереж, внутрішньо-будинкових систем опалення та ГВП, вузлів вводів, теплових пунктів що знаходяться в управлінні та виконанню заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018; копію наказу надати секретарю штаба до 17.07.2017;
-забезпечити виконання затверджених заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018
-оформити акти готовності до опалювального періоду разом з паспортом (ж/б закладу, об’єкту) актами по гідро промивці і гідро випробуванням системи опалення, опломбування дроселюючих приладів, очищенню вентиляційних каналів, акти про герметизацію інженерних вводів по проекту 73-73-32 та здати секретарю штаба термін до 01.09.2017.
-провести повірку приладів обліку теплової енергії згідно графіка повірки, в разі невиконання повірки, розрахунок буде виставлятися по опалювальної площі.
-вжити термінові заходи щодо погашення заборгованості за отримані комунальні послуги.


завантажити паспорт готовності та акт готовності