Інвестиційна діяльність

 

«Міжнародна парламентська Стипендія (IPS) 2017

Управління економіки Броварської міської ради інформує про те, що відповідно до оголошення, розміщеного на офіційному сайті Посольства Федеративної Республіки в Києві,Начало формы

Німецький Бундестаґ разом з Вільним університетом Берліна, Гумбольдтським університетом Берліна, а також Технічним університетом Берліна щороку надають 120 стипендій для молодих випускників вищих навчальних закладів, представників 41 нації.

У 2017 році в рамках Міжнародної парламентської  стипендії молоді українці також отримають можливість пройти стажування в Німецькому Бундестазі, яке триватиме п’ять місяців.

Міжнародна парламентська стипендія є ініціативою міжнародної співпраці парламентів різних країн. Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, що цікавляться політикою і прагнуть реалізувати себе у публічній сфері (парламент, уряд, партії, медіа, вищі навчальні заклади, спілки). Передумовами участі серед іншого є завершена вища освіта та дуже добре володіння німецькою мовою.

Стипендіати Бундестагу перебуватимуть у Німеччині з 1 березня по 31 липня 2017 року.  Стипендія включає щомісячну грошову допомогу в розмірі 500 євро, безкоштовне проживання в Берліні, а також страхування  на випадок хвороби, від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності. Окрім того будуть відшкодовані кошти на поїздку до та з Берліна. Детальнішу інформацію, а також формуляри заявок Ви знайдете на веб-сторінці Німецького Бундестагу: www.bundestag.de/ips, починаючи з квітня. Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі - 30 червня 2016 року. Якщо у Вас виникатимуть питання щодо парламентської стипендії, звертайтесь до Посольства Німеччини за телефоном: +38 (044) 247 68 12 або мейлом: pol-31@kiew.diplo.de, відповідальна особа - Оксана Ковальчук.»

 

 Міжнародний Економічний Форум «Африка - Україна. Партнерство»

«Управління економіки Броварської міської ради інформує про те, що 04 березня 2016 року у м.Києві, за адресою: пл.Лесі Українки, 1, мала сесійна зала, відбудеться Міжнародний Економічний Форум «Африка - Україна. Партнерство»

Це унікальна можливість для зустрічі представників країн Африки та України з метою обговорення спільних дій щодо ефективної взаємодії в економічному секторі (експорт, імпорт, інвестиційні проекти).

У форумі візьмуть участь офіційні та неофіційні представництва країн Африки (державних та недержавних організацій, бізнесу), представники державного та недержавного сектору економіки України, місцевого самоврядування, фінансові організації, неурядові і молодіжні організації.

Попередню згоду на участь у Форумі надали представники посольства Нігерії, Марокко, Судану, ПАР, консульство Ганни та представники бізнесу з цих країн.

Всі учасники Форуму забезпечуються методичними та інформаційними матеріалами.

ЦЕ ЄДИНИЙ ФОРУМ ТАКОГО РОДУ, ЯКИЙ:

- забезпечує платформу для взаємодії між учасниками Форуму;

- висвітлює поточні питання та перспективи розвитку партнерських відносин в економічному секторі України та країн Африки;

- представляє огляд стану економіки країн Африки і України та напрямки співпраці;

- обговорює потенціал зовнішньоекономічних зв`язків між Україною та країнами Африки і світу;

- представляє успішні економічні проекти в Україні;

- організовує ділові зустрічі з метою встановлення контактів.

 Організатори Форуму: Україно-Африканська ділова рада та Соціальний Благодійний Фонд України.

Програма Форуму додається.

Додаткова інформація на сайті Форуму: www.forum-2016.com, email:forum2016@ukr.net, телефон Оргкомітету:+38/044/ 227 70 45, +38/093/ 561 45 25.

 

Програма «Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера
«GOOD GOVERNANCE», 2016-2017 р.р., Німеччина

Програма «Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера «GOOD GOVERNANCE» спрямована на підвищення рівня кваліфікації нової генерації управлінців із Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії, Туреччини та України задля розвитку і підвищення стандартів врядування у публічному секторі (урядові установи, некомерційні організації) та у бізнес-структурах.

Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера – це програма Фонду Роберта Боша, що є одним з найпотужніших підприємницьких фондів Німеччини. Фонд впроваджує проекти переважно в сферах зміцнення взаєморозуміння народів, освіти та охорони здоров’я.

До участі у програмі запрошуються 20 молодих фахівців, які впродовж одного року підвищуватимуть свою кваліфікацію та впроваджуватимуть власний проект, пов’язаний з основною професійною діяльністю на Батьківщині.
Програма розпочинається з тритижневого семінару в Німеччині з 27 серпня по 16 вересня 2016 року, продовжується п’ятиденним семінаром на початку 2017 року і закінчується у серпні 2017 року семінаром у м.Берлін.

Мова семінарів програми – німецька.

Кінцевий термін подання заявок – 22 лютого 2016 року.

Додаткова інформація щодо участі у програмі та вимог до кандидатів розміщена за посиланням: www.goerdeler-kolleg.de.»

 

ІІ Міжгалузева науково-практична конференція «Інноваційні шляхи модернізації базових галузей промисловості, енерго- та ресурсозбереження, захист навколишнього природного середовища» 27-28.03.2013 р., м. Харків

Київський обласний центр з інвестицій та розвитку інформує, що державним підприємством «Український науково-технічний центр металургійної промисловості «Енергосталь» 27-28 березня 2013 року у м. Харкові заплановано проведення II Міжгалузевої науково-практичної конференції молодих вчених та спеціалістів у сфері проектування підприємств гірничо-металургійного комплексу, енерго- та ресурсозбереження, захисту навколишнього природного середовища «Інноваційні шляхи модернізації базових галузей промисловості, енерго- та ресурсозбереження, захист навколишнього природного середовища» (далі - Конференція).

Програма та заявка на участь додаються.

Принагідно зауважуємо, що участь у зазначеному заході, публікація наукових статей та отримання наукових праць Конференції - безкоштовні для всіх учасників. Проживання та харчування здійснюються учасниками заходу за власний кошт.

Довідки за тел.: (057) 702-17-31, (057) 702-17-32, E-mail:

energostal@energostal.kharkov.ua

 

Додаток (переглянути)

 

Міжнародний форум «Green City»

 

Форум «SUBF-2015», м. Кошице, Словаччина, 20-23 квітня 2015 р.

 

Додаток до форум «SUBF-2015», м. Кошице, Словаччина, 20-23 квітня 2015 р.

 

«Стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки та енергетики «Fit for Partnership with Germany»

 

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ ЩОДО ЗМІЦНЕННЯ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН

 

Стажування у Німеччині

 

Купуймо Разом 2.0

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: