Комісії та ради по сприянню в роботі виконавчого комітету:

 

Комісія з житлових питань: 

1.

Голубовський

Григорій Павлович

-

радник міського голови, заступник голови комісії;

2.

Дубова

Ольга Миколаївна

-

завідувач сектором з житлових питань управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради, секретар комісії.

Члени комісії: 

3.

Маковський

Володимир Миколайович

-

начальник управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради;

4.

Багнюк

Валентин Віталійович

-

директор комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області  (за згодою);

5.

Івашковський

Віталій Володимирович

-

 

голова Броварського відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (за згодою);

6.

Лемпіцький

Валерій Анатолійович

-

начальник господарчої групи управління освіти і науки Броварської міської ради, депутат Броварської ради (за згодою);

7.

 

Малець

Станіслав Дмитрович

-

радник міського голови (за згодою);

8.

Мартинюк

Ростислав Ростиславович

-

головний спеціаліст відділення комплектування та призову (психолог) Броварського ОМВК (за згодою);

9.

Коморна

Тетяна Іванівна

-

начальник відділу по обслуговуванню пенсіонерів, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці  управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

10.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради;

11.

Якуніна

Світлана Володимирівна

-

головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління  Броварської міської ради;

 

Рада з питань безпечної життєдіяльності населення: 

 

1.

Резнік

Олександр Вікторович

-

заступник міського голови, голова ради;

 

 

2.

Ковшун

Людмила Михайлівна

-

начальник відділу з питань контролю за дотриманням законодавства про працю управління інспекції та контролю, заступник голови ради;

 

3.

Предаченко 

Наталія Олександрівна

-

головний спеціаліст з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення відділу з питань контролю за дотриманням законодавства про працю управління інспекції та контролю, секретар ради;

 

Члени ради:

 

4.

Багнюк

Валентин Віталійович

-

директор комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області  (за згодою);

 

5.

Приказчик

Петро Васильович

-

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради;

 

6.

Вакарчук

Олександра Василівна

-

начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного Управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області (за згодою);

 

7.

Янчинський

Олег Віталійович

-

начальник Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Київській області (за згодою);

 

8.

Клименко

Наталія Федорівна

-

начальник Броварського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Київській області (за згодою);

 

9.

Мельник

Оксана Миколаївна

-

начальник управління освіти і науки Броварської міської ради;

 

10.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

 

11.

Решетова

Світлана Ігорівна

-

начальник управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;

 

12.

Сенько

Лідія Іванівна

-

голова комісії з припинення Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області (за згодою);

 

13.

Семиног

Микола Миколайович

-

начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області ( за згодою).

 

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій

 

1. Міський голова, голова комісії;

2. Радник міського голови, перший заступник голови комісії;

3. Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами, заступник голови комісії;

4. Головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами (відповідно до розподілу функціональних обов’язків), секретар комісії;

5. Начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою);                                                                                                                

6. Начальник станційно-лінійної дільниці №1 РЦТ №221 Київської обласної філії ПАТ «Укртелеком» (за згодою) ;

7. Начальник  Броварського відділу поліції  ГУ Національної поліції України в Київській області (за згодою);

8. Начальник Броварського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області;              

9. Начальник Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» (за згодою);

10. Директор ПАТ «Броварське АТП-13209» (за згодою);

11. Військовий комісар Броварського ОМВК (за згодою);

12. Завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» (за згодою);

13. Директор комунального підприємства Броварської міської ради  «Бровари-Благоустрій»;

14. Директор комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області  (за згодою);

15. Директор комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (за згодою);                        

16. Завідуючий філії комунального закладу Київської обласної ради «Київського обласного центру екстреної медичної допомоги медицини катастроф Броварської станції екстреної медичної допомоги» (за згодою);                             

 17. Начальник фінансового управління Броварської міської ради;

18. Директор комунального підприємства Броварської міської ради  «Броваритепловодоенергія»;

19. Начальник Броварського районного підрозділу  ПАТ « Київобленерго» (за згодою);

20. Начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;                                    

21. Головний спеціаліст з питань безпеки праці та безпечної життєдіяльності населення відділу з питань контролю за дотриманням законодавства про працю управління інспекції та контролю.

22. Начальник відділу з питань екології та природокористування управління інспекції та контролю Броварської міської ради.

 

 

Координаційна рада у справах дітей: 

 

 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна 

-

заступник міського голови, голова ради;

 

 

2.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради, заступник голови ради;

 

 

3.

Скоробагатько

Юрій Петрович

-

начальник відділу з питань профілактики та захисту прав дітей Броварської міської ради, секретар ради.

 

 

Члени ради:

 

 

4.

Гребенець

Віра Володимирівна

-

заступник директора з медичного обслуговування населення комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

 

 

5.

Мардар

Людмила Анатоліївна

-

директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

 

 

6.

Мельник

Оксана Миколаївна

-

 начальник управління освіти і науки Броварської міської ради;

 

 

7.

Мироненко

Тетяна Миколаївна

-

старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Броварського відділу поліції Головного управління національної поліції, капітан поліції (за згодою);

 

 

8.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

 

 

9.

Рожков

Дмитро Анатолійович

-

начальник відділу молоді  та спорту Броварської міської ради;

 

 

10.

Скирта

Раїса Іванівна

-

начальник відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Центру обслуговування «Прозорий офіс» Броварської міської ради;

 

 

11.

Ярмоленко

Аліна Анатоліївна

-

начальник відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради.

 

 

Опікунська рада: 

 

 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

-

заступник міського голови, голова ради;

 

 

2.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради, заступник голови ради;

 

3.

Шатило

Наталія Миколаївна 

-

головний спеціаліст відділу соціальних гарантій управління соціального захисту населення Броварської  міської ради, секретар ради.

 

Члени ради:

 

4.

Костенко

Андрій Михайлович

 

-

лікар-психіатр комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради Київської області  (за згодою);

 

5.

Петрик

Лідія Володимирівна

-

начальник Броварського РВ УДМС України в Київській області (за згодою);

 

6.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради;

 

7.

Фрунзе

Тетяна Вікторівна

-

головний спеціаліст  відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради;

 

Комісія з питань надання субсидій та пільг

 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради, заступник голови комісії;

3.

Цикалевич

Тетяна Анатоліївна

-

начальник відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення Броварської міської ради, секретар комісії.

Члени комісії: 

4.

Вітер

Максим Кононович

-

директор Броварського  міськрайонного центру зайнятості (за згодою);

5.

Дідковська

Світлана Павлівна

-

головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

6.

Постернак

Наталія Іванівна

-

начальник фінансового управління Броварської міської ради;

7.

Решетова

Світлана Ігорівна

-

начальник управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;

8.

Сенько

Ольга Віталіївна

-

головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради;

9.

Терещенко

Людмила Миколаївна

-

начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

10.

Удодік

Надія Олексіївна

-

начальник відділу контролю -головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Броварської міської ради.

 

Комісія з розгляду питань, пов’язаних із встановленням

 статусу учасника війни: 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення, заступник голови комісії;

3.

Коморна

Тетяна Іванівна

-

начальник відділу по обслуговуванню пенсіонерів, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці  управління соціального захисту населення Броварської міської ради, секретар комісії;

Члени комісії: 

4.

Івашковський

Віталій Володимирович

-

голова Броварського відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (за згодою);

5.

Кисельов

Сергій Євгенович

-

начальник архівного відділу Броварської міської ради;

 

6.

Малець

Станіслав Дмитрович

-

радник міського голови;

7.

Надиров

Тельман Фуадович

-

голова Броварської міської організації ветеранів України (за згодою);

 

8.

Ющенко

Ірина Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради;

 Комісія з питань поновлення прав реабілітованих та у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій: 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради, заступник голови комісії;

3.

Коморна

Тетяна Іванівна

-

начальник відділу по обслуговуванню пенсіонерів, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці  управління соціального захисту населення Броварської міської ради, секретар комісії;

Члени комісії:

4.

Івашковський

Віталій Володимирович

-

голова Броварського відділення Української Спілки ветеранів Афганістану (за згодою);

5.

Каштанюк

Олександр Михайлович

-

начальник юридичного управління Броварської міської ради;

6.

Кисельов

Сергій Євгенович

-

начальник архівного відділу Броварської міської ради;

7.

Надиров

Тельман Фуадович

-

голова Броварської міської організації ветеранів  (за згодою);

8.

Постернак

Наталія Іванівна

-

начальник фінансового управління Броварської міської ради;

9.

Приказчик

Петро Васильович

-

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради;

                                                                                    

Міжвідомча комісія з питань

використання та схоронності житлового фонду і об’єктів

громадського призначення усіх форм власності

1.

Голубовський

Григорій Павлович

-

радник міського голови, заступник голови комісії;

2.

Шуліко

Тетяна Віталіївна

-

головний спеціаліст відділу експлуатації житла управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради, секретар комісії .

Члени комісії: 

3.

Решетова

Світлана Ігорівна

-

начальник управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;

4.

Андрєєв

Василь Олександроваич  

-

 директор комунального підприємства Броварської міської ради “Броваритепловодоенергія” ;

5.

Батинчук

Світлана Миколаївна

-

 начальник управління містобудування та архітектури Броварської міської ради, головний архітектор міста;

6.

Вакарчук

Олександра Василівна

-

начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного Управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області (за згодою);

7.

Каштанюк

Олександр Михайлович

-

начальник юридичного управління Броварської міської ради;

8.

Маковський

Володимир Миколайович

-

начальник управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради;

9.

Мельниченко

Богдан Миколайович

-

начальник управління інспекції та контролю Броварської міської ради;

10.

Пащенко
Олексій Леонідович    

-

 директор комунального підприємства Броварської міської ради«Броварське бюро технічної інвентаризації»;

11.

Половко

Віталій Володимирович

-

головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою);

12.

Чорноштан

Оксана Миколаївна   

-

провідний інженер  з експлуатаційної діяльності виробничо-технічного відділу ПАТ “Київоблгаз;

 

Координаційна рада з питань профілактики та боротьби з наркоманією: 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна    

-

заступник міського голови, голова ради;

2.

Бабич

 Петро Іванович

 

секретар Броварської міської ради, заступник голови ради

3.

Гаврись

Леся Валеріївна         

-

фахівець із соціальної роботи Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, секретар ради.

Члени комісії:

4.

Васюра

Олександр Анатолійовича

-

заступник директора центру соціально психологічної реабілітації для нарко – та алкозалежних осіб «Перемога»;

5.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради;

6.

Закревська

Любов Вікторівна

-

лікарь – нарколог центральної районної лікарні;

7.

Мельник

Оксана Миколаївна 

-

начальник управління освіти і науки

Броварської міської ради Київської області;

8.

Мироненко

Тетяна  Миколаївна

-

старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Броварського відділу поліції Головного управління національної   поліції, майор поліції (за згодою);

9.

Мардар

Людмила Анатоліївна      

 -

директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

 

Координаційно-методична рада

з правової освіти населення:

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

-

заступник міського голови, голова ради;

 

2.

Каштанюк

Олександр Михайлович

-

начальник юридичного управління Броварської міської ради, заступник голови ради;

3.

Лиско

Катерина Миколаївна

-

виконуюча обов’язки директора Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, секретар ради (за згодою);

Члени ради:

4.

Кривобок

Наталія Андріївна

-

директор Броварської редакції міськрайонного радіомовлення (за згодою);

5.

Мелікова

Катерина Володимирівна

-

начальник відділу культури  Броварської міської ради;

6.

Мельник

Оксана Миколаївна

-

начальник управління освіти і науки Броварської міської ради;

7.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

8.

Сенько

Лідія Іванівна

-

голова комісії з припинення Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області (за згодою);

9.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради;

10.

Янчинський

Олег Віталійович

-

начальник відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області ( за згодою);

 

 Координаційна рада з питань

розвитку підприємництва

1.

Резнік

Олександр Вікторович

-

заступник міського голови, голова  координаційної ради;

2.

Загуменний

Микола Васильович

-

начальник управління економіки та інвестицій Броварської міської ради, заступник голови  координаційної ради;

3.

Феденко

Стефанія Михайлівна

-

начальник відділу формування бізнес- клімату  управління економіки та інвестицій  Броварської міської ради, секретар  координаційної ради .

Члени ради:

4.

Батинчук

Світлана Миколаївна

-

начальник управління містобудування та архітектури - головний  архітектор міста;

5.

Бірса

Тамара Юхимівна

-

голова Броварської міської громадської організації «Броварська організація орендарів, підприємців і роботодавців торгівлі» (за згодою);

6.

Вітер

Максим Кононович

-

директор Броварського міськрайонного центру зайнятості (за згодою);

7.

Гришук

Михайло Степанович

-

генеральний директор ПрАТ  «Бротеп-еко» (за згодою);

8.

Зайцева

Валентина Василівна

-

фізична особа – підприємець (за згодою);

 

9.

Концевич

Ірина Петрівна

-

фізична особа – підприємець (за згодою);

10.

Кругляк

Ігор Володимирович

-

заступник начальника відділення-начальника відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб Броварського відділення ГУ ДФС у Київській області (за згодою);

11.

Олемська

Ольга Ярославівна

-

начальник відділу нормативного забезпечення та аналізу юридичного управління Броварської міської ради;

12.

Хорьков

Олексій Олександрович

-

директор ТОВ  «Київський Пекарний Дім» (за згодою);

13.

Чаюн

Володимир Григорович

-

голова правління ПрАТ «Софія» (за згодою);

 

Координаційна рада

з питань безпеки дорожнього руху 

1.

Голубовський

Григорій Павлович

-

радник міського голови, заступник голови координаційної ради;

2.

Ліпська

Яна Олександрівна

-

начальник  відділу експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури та транспорту  управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради, секретар ради;

 Члени ради:

3.

Решетова

Світлана Ігорівна

-

начальник управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;

4.

Балабушка

Сергій Васильович

-

інспектор Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Київській області (за згодою);

5.

Дрок

Володимир Іванович

-

головний інженер  комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій»;

6.

Батинчук

Світлана Миколаївна

-

начальник управління містобудування та архітектури - головний  архітектор міста, голова ради;

7.

Нікульшина

Олена Яківна

-

головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення та аналізу  юридичного управління Броварської міської ради;

8.

Гончар

Геннадій Миколайович

-

головний спеціаліст відділу експлуатації комунальних об’єктів,  інфраструктури та транспорту  управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради.

 

 Комісія з питань обстеження

зелених насаджень у місті Бровари

 

1.

Резнік

Олександр Вікторович

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Нагорна

Тетяна Олександрівна

-

начальник планово-технічного відділу  управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради , заступник голови комісії;

3.

Жимайлов

Юрій Миколайович

-

начальник відділу з питань екології та природокористування управління інспекції та контролю Броварської міської ради, секретар комісії.

Члени комісії:

4.

Кохтенко

Тетяна Василівна

-

 агроном дільниці зеленого господарства  комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій»;

5.

Додор

Валентина Олексіївна

-

начальник виробничо-транспортного відділу комунального  підприємства Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій»;

6.

Павличук

Володимир Анатолійович

-

начальник виробничої дільниці зеленого господарства   комунального підприємства Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій»;

7.

Рибакова

Лілія Євгеніївна

-

заступник начальника управління – начальник Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Броварської міської ради;

До складу комісії включається представник Державної екологічної інспекції Столичного округу та представник замовника обстеження зелених насаджень.

 

 Комісія з питань  захисту прав дитини:

1

Сапожко Ігор Васильович

-

міський голова, голова комісії;

2

Виноградова Лариса Миколаївна

-

заступник міського голови, заступник голови комісії

3

Войтенко

Наталія Іванівна

 

-

головний спеціаліст відділу опіки (піклування) та сімейних форм виховання сектору у справах дітей служби у справах дітей Броварської міської ради, секретар комісії.

Члени комісії:

4.

Каштанюк

Олександр Михайлович

-

начальник юридичного управління Броварської міської ради;

5.

Сенько

Лідія Іванівна

-

голова комісії з припинення Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області (за згодою);

6.

Гребенець

Віра Володимирівна

-

заступник директора з медичного обслуговування населення  комунального некомерційного підприємства  Броварської міської ради «Броварський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» ;

7.

Мальченко

Лідія Василівна

-

начальник Броварського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у  Київській області (за згодою);

8.

Мироненко

Тетяна  Миколаївна

-

старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Броварського відділу поліції Головного управління національної   поліції, майор поліції (за згодою);

9.

Мельник

Оксана Миколаївна

-

 начальник управління освіти і науки Броварської міської ради;

10.

Шкред

Ірина Юріївна

 

-

заступник начальника Броварського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області ( за згодою);

11.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради;

12.

Петрик

Лідія Володимирівна

-

начальник Броварського районного відділу управління державної міграційної служби України в Київській області (за згодою);

13.

Скирта

Раїса Іванівна

-

начальник відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Центру обслуговування «Прозорий офіс» Броварської міської ради;

14.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей  Броварської міської ради;

15.

Мардар

Людмила Анатоліївна

-

директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

 Комісія  по розгляду спірних питань, що виникають при призначенні державних соціальних допомог:

 

1.

Виноградова

Лариса Миколаївна

-

заступник міського голови, голова комісії;

 

2.

Петренко

Алла Іванівна

-

начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради, заступник голови комісії;

3.

Удодік

Надія Олексіївна

-

начальник відділу контролю-головний державний соціальний інспектор  управління соціального захисту населення Броварської міської ради, секретар комісії.

Члени комісії:

4.

Мардар

Людмила Анатоліївна

-

 

 

директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Броварської міської ради.

5.

Постернак

Наталія Іванівна

-

начальник фінансового управління Броварської міської ради;

6.

Теплюк

Лариса Миколаївна

-

начальник служби у справах дітей Броварської міської ради;

7.

Фрунзе

Тетяна Вікторівна

-

головний спеціаліст  відділу правового супроводу юридичного управління Броварської міської ради;

 

 Архітектурно-містобудівна рада:

 

 

1.

Батинчук

Світлана Миколаївна

-

начальник управління містобудування та архітектури - головний  архітектор міста, голова ради;

 

2.

Резнік

Олександр Вікторович

-

заступник міського голови, заступник голови  ради;

 

3.

Прядка

Валентина Іванівна

-

головний спеціаліст відділу з питань містобудівної діяльності та реклами управління містобудування та архітектури Броварської міської ради, секретар ради.

 

 

Члени ради:

 

4.

Андрєєв

Василь Олександрович

-

директор комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» (за згодою);

 

5.

Вакарчук

Олександра Василівна

-

начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області (за згодою);

6.

Власенко

Володимир Вікторович

-

провідний  інженер виробничо-технічного відділу Броварського відділення АТ “Київоблгаз” (за згодою)

7.

Жимайлов

Юрій Миколайович

-

начальник відділу з питань екології управління інспекції та контролю Броварської міської ради;

8.

Каштанюк

Олександр Михайлович

-

начальник юридичного управління Броварської міської ради;

 

9.

Левандовський

Микола Мар’янович

-

керівник комунального підприємства «Творча архітектурна майстерня «М.Левандовський» (за згодою);

 

10.

Мелікова

Катерина Володимирівна

-

начальник відділу культури Броварської міської ради;

 

11.

Мельниченко

Богдан Миколайович

-

начальник управління інспекції та контролю Броварської міської ради;

 

12.

Павлик

Людмила Олександрівна

-

заступник начальника управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;

 

13.

Решетова

Світлана Ігорівна

-

начальник управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради;

14.

Рибакова

Лілія Євгеніївна

-

заступник начальника управління – начальник Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Броварської міської ради;

15.

Половко Віталій Володимирович

-

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою)

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: