НЕФКО (Північна Екологічна Фінансова Корпорація)

Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО)– міжнародна фінансова організація (МФО), заснована в рамках міжурядового договору між суверенними Північними країнами – Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією та Швецією. Мета створення корпорації- сприяння інвестиціям, пов’язаним виключно із зеленим ростом та пом’якшенням наслідків зміни клімату та адаптації до них, з особливим акцентом на Східній Європі, а також регіоні Балтійського моря, Арктики та Баренцовому регіоні. НЕФКО фінансує й впроваджує малі та середні екологічні проекти через позики і гранти як для приватного, так і для державного сектора. Також пропонує купівельні кредити та інвестиції у капітал для компаній з Північних країн. Діяльність НЕФКО включає, поміж іншим, проекти з підвищення енергоефективності, виробництва чистої енергії та очищення стічних вод.

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць у місті Бровари Київської області.

З метою залучення кредитних інвестицій та грантових коштів в енергоефективні заходи на комунальних об’єктах, в рамках співробітництва з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) для реалізації проекту «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць у місті Бровари Київської області», Розпорядженням міського голови  від 05.12.2019 р. № 214-ОД «Про створення групи з реалізації проекту

Мета проекту – забезпечення запровадження енергозберігаючих технологій при наданні послуг з освітлення вулиць міста з метою зменшення бюджетних видатків, витрат електроенергії та покращення якості надання послуг.

Інноваційність полягає у впровадження для освітлення вулиць міста сучасного енергозберігаючого освітлення з використанням світлодіодних світильників.

Необхідність реалізації проекту обумовлена тим, що тривалий час роботи вуличних світильників та постійне збільшення їх кількості та вартості за спожиту електроенергію протягом року зумовлює постійне зростання витрат електроенергії, а відповідно, і фінансових витрат. Тому економія електроресурсів, особливо щодо зовнішнього освітлення, є одним із завдань, які сьогодні ставить перед собою Броварська міська рада.

До уваги учасників тендеру "Капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення в місті Бровари Київської області"

Запрошення на перед-тендерну зустріч керівників підприємств по проекту НЕФКО «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення вулиць у місті Бровари Київської області»

Рішення Броварської міської ради Київської області від 11.11.2020 року № 2029-86-07 Про здійснення місцевого запозичення Броварською міською радою Київської області у 2020 році

Рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від  15.12.2020 р. № 948 «Про погодження умов Кредитного договору»