Позашкільні заклади освіти

Мережу позашкільних навчальних закладів міста Бровари складають 4 заклади: Будинок дитячої та юнацької творчості, Центр позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об`єднання, Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» та Дитяча юнацька спортивна школа, в яких навчаються і відвідують гуртки 5540 дітей.

Вихованці всіх позашкільних навчальних закладів міста є активними учасниками міських конкурсів, заходів та свят, а також переможцями обласних та всеукраїнських конкурсів .

Одним з найбільших позашкільних закладів є Будинок дитячої та юнацької творчості, в якому на початок 2016-2017 навчального року навчається понад 1730 учнів та вихованців. Напередодні святкування Дня міста 16 вересня 2016 року відбулося відкриття нового приміщення Будинку дитячої та юнацької творчості. Сучасна, яскрава будівля стала центром змістовного і цікавого дозвілля для дітей та учнівської молоді Броварів. Важлива роль у справі зведення цієї споруди належить інвестору – будівельній компанії «Атлант».

Найпотужнішим напрямом роботи залишається художньо-естетичний, гуманітарний напрям, науково-технічний, фізкультурно-спортивний, туристсько-краєзнавчий.

Центр позашкільної освіти навчально-виховного об`єднання – комплексна позашкільна установа, в якій органічно поєднуються різноманітні напрями освіти: Центр розвитку дитини, загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, центр позашкільної освіти, ліцей технологічного профілю, центр професійної освіти, школа екстернів.

На сьогодні НВО – один із найсучасніших позашкільних закладів, що відомий далеко за межами Київської області. Досягнення закладу пов’язані з ефективним менеджментом, привабливістю освітянських послуг, інноваційними підходами до організації навчально-виховного процесу.

На початок 2016-2017 навчального року у Центрі позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання навчається понад 1423 вихованці.

Головним завданням Центру позашкільної освіти БНВО є не тільки організація вільного часу, а й створення умов для виховання творчої особистості, формування національної самосвідомості, подальшого професійного самовизначення.

З метою формування практичних умінь і навичок, розвитку здібностей, нахилів, майстерності, уяви, творчості, загальної культури особистості, вихованості організовано роботу гуртків художньо-естетичного, науково-технічного, військово-патріотичного, фізкультурно-спортивного та гуманітарного напрямів. Усього в Центрі позашкільної освіти БНВО налічується 4 творчих об’єднання (Народна хореографічна майстерня «Мальва», Зразкове творче об’єднання декоративно-ужиткового напряму «Дивосвіт», Клуб військово-історичної мініатюри «Десна» та студія образотворчого мистецтва).

Одним з головних показників успішної роботи Центру позашкільної освіти БНВО є результативність участі вихованців гуртків у різноманітних конкурсах, фестивалях, організаційно-масових заходах від міського до міжнародного рівнів.

Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» - комплексний заклад, який організовує навчально – виховний процес за такими напрямами:
-еколого-натуралістичний;
-художньо-естетичний;
-дослідницько – експериментальний;
-гуманітарний;

На 1 вересня 2016 року у закладі працює 92 групи, де навчається 1310 вихованців.

Створена досить широка і багатогранна структура навчально–виховних об'єднань, у діяльності яких безпосередньо враховувалися інтереси та потреби вихованців.

Центр організовував діяльність вихованців з тридцяти профілів гурткової роботи за такими напрямами позашкільної освіти: еколого-натуралістичний , художньо-естетичний, дослідницько-експериментальний , гуманітарний.

Згідно структури центру працюють такі відділи: відділ раннього розвитку дитини, біології, естетики та декоративно-вжиткового мистецтва, організаційно-масовий, методичний відділ.

Дитяча юнацька спортивна школа – позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання,фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України. В закладі працює 69 спортивних секцій, з них 49 початкової підготовки, 20 попередньої базової підготовки – усього 1077 дітей.

 

Будинок дитячої та юнацької творчості


Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія»

 

Центр позашкільної освіти навчально-виховного об`єднання

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: