Карта сайту

Розпорядження майном територіальної громади

 

«Нерухоме майно є реальним багатством територіальної громади кожного міста. Його використання ґрунтується на поєднанні принципів економічної ефективності та соціальній відповідальності органу місцевого самоврядування щодо забезпечення життєдіяльності міста і соціально-економічних інтересів населення.

Броварська міська рада є органом місцевого самоврядування, що представляє територіальну громаду м. Бровари, здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Уповноваженим власником комунального майна територіальної громади м. Бровари є управління комунальної власності Броварської міської ради.

ПРИВАТИЗАЦІЯ

Приватизація об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари здійснюється відповідно до Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», Державної програми приватизації та на підставі Програми приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Бровари, затвердженої рішенням Броварської міської ради.

Оскільки Броварська міська рада не затверджувала Програму приватизації на 2016 – 2017 роки,  то в цей період об’єкти комунальної власності не приватизовувались. 

ОРЕНДА

Рішенням виконавчого комітету № 103 від 12.03.2013 року управління комунальної власності Броварської міської ради визначено орендодавцем комунального майна територіальної громади м. Бровари.   

При передачі комунального майна в оренду управління комунальної власності керується, в першу чергу:

- Законом України «Про оренду державного та комунального майна»;

-  Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу»

та регуляторними актами:

- Рішенням Броварської міської ради  від 09.10.2014 № 1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари»;

- Рішенням Броварської міської ради від 09.10.2014 № 1309-48-06 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари»;

- Рішенням Броварської міської ради від 22.08.2013 № 1003-37-06 «Про внесення змін в додаток до рішення Броварської міської ради від 18.03.2013 № 909-32-06 «Про затвердження типового договору оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари».

 

Додатково: Положення про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади м. БровариМетодику розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари, Внесення змін до Методики розрахунку орендної платиТиповий договір оренди комунального майна територіальної громади м. БровариПро затвердження типового договору оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари в новій редакції.