Школи

Мережа навчальних закладів міста Бровари складається з 6 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, гімназії ім. С.І.Олійника, 2 спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів, навчально-виховного комплексу, загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та ліцею технологічного профілю у складі навчально-виховного об’єднання, ТОВ «Приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Фортуна», ТОВ«Навчально-реабілітаційний центр «Мозаїка», ТОВ «Центр корекції та розвитку дитини "Сіалія". Станом на 05.09.2016 у даних закладах навчається 12412 учнів. 

Освітній процес у загальноосвітніх навчальних закладах забезпечують 612 педагогів.
Відповідно до рішення Броварської міської ради від 10.03.2016 № 136-10-07 «Про затвердження міської програми «Інклюзивна освіта в Броварах на 2016-2020 р.р.» управлінням освіти і науки Броварської міської ради на поточний навчальний рік затверджено мережу інклюзивних класів та груп у закладах освіти міста.
Станом на 01 листопада 2016 року класи з інклюзивним навчанням, у яких навчається 10 учнів, відкриті у Броварських загальноосвітніх школах І – ІІІ ступенів № 6 та № 9. Навчальний процес супроводжують досвідчені асистенти вчителя, вчителі-логопеди, вчителі-реабілітологи, практичні психологи, керівники гуртків, соціальні педагоги. Усі заклади освіти міста, де відкрито інклюзивні групи та класи мають архітектурну доступність.

  

Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Броварська гімназія ім.С.І.Олійника

Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5

Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

Броварський навчально-виховний комплекс

Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9

Броварська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10

Броварське навчально-виховне об’єднання

ТОВ «Приватна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Фортуна»

ТОВ «Центр корекції та розвитку дитини "Сіалія"

ТОВ «Навчально-реабілітаційний центр «Мозаїка»

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: