Карта сайту

Служба у справах дітей Броварської міської ради

 

 

 

Адреса:     07400, Київська обл.,

м Бровари,  вул. Гагаріна, 18,

3 поверх 

ssd_1028@ukr.net;

тел./факс (04594) 6-57-86, 4-61-85

 

Графік  роботи:

понеділок – четвер 8.00 до 17.00

п’ятниця з 8.00 до 15.45

обідня перерва – з 12.00 до 12.45

 

Служба забезпечує виконання повноважень, встановлених законодавством України (Закон України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей») у сфері соціального захисту, соціальної підтримки дітей, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, усиновлених,  влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та соціально-реабілітаційних центрів; у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.(Положення про Службу).

 

Службою реалізується дві міських програми, спрямованих на підтримку дітей та сімей, а саме:    

 

Міська програма відпочинку та оздоровлення дітей на 2019 рік,затверджена рішенням Броварської міської ради Київської області    від 20.12.2018 р. №1186-50-07(додається).

 

Міська комплексна Програмапідтримки сім’ї та захисту прав дітей  “Щаслива родина – успішна країна” до 2022 року, затверджена рішенням сесії Броварської міської ради Київської області від 20.12.2018 р. №1187-50-07(додається).

 

 

СТРУКТУРА

Служби у справах дітей

Броварської міської ради Київської області

Назва структурного підрозділу та посада

ПІП

Номер телефону, кабінет

Начальник служби

Теплюк Лариса Миколаївна

тел. 6-57-86

каб. 313

Відділ опіки (піклування) та сімейних форм виховання

 

 

Начальник відділу

Маліборська Євгенія Василівна

тел.. 4-61-85

каб. 306

Головний спеціаліст відділу

Войтенко Наталія Іванівна

тел. 6-10-50

каб. 311

Головний спеціаліст відділу

Доложенко Юлія Ігорівна

тел. 6-10-50

каб. 311

Головний спеціаліст відділу

Усатенко Оксана Вікторівна

тел. 6-10-50

каб. 305

Головний спеціаліст відділу

Чигрин Ольга Сергіївна

тел. 6-10-50

каб. 305

Сектор оздоровлення дітей

 

 

Завідувач сектору

Угленко Людмила Валеріївна

тел. 4-61-85

каб. 309

Головний спеціаліст сектору

Пінчук Людмила Анатоліївна

тел. 4-61-85

каб. 309

Відділ профілактики та захисту прав дітей

 

 

Начальник відділу

Скоробагатько Юрій Петрович

тел. 4-61-15

каб. 302

Головний спеціаліст відділу

Борисевич Світлана Володимирівна

тел. 6-57-86

каб. 312

Головний спеціаліст відділу

Гайдаєнко Світлана Петрівна

тел. 4-61-15

каб. 307

Головний спеціаліст відділу

Завальнюк Владислав Олександрович

тел. 4-61-15

каб. 302

Сектор бухгалтерського обліку

 

 

Головний бухгалтер – завідувач

Руссова Оксана Миколаївна

тел. 4-61-65

каб. 308

Головний спеціаліст – бухгалтер

Удовенко Марія Миколаївна

тел. 4-61-65

каб. 308

 

 image

Начальник служби у справах дітей

Теплюк Лариса Миколаївна

тел. (04594) 6-57-86

 

Прийом громадян здійснюється:

Понеділок з 14.00-16.00

Середа з 10.00-12.00

П’ятниця з 10.00-12.00

 

Здійснює керівництво діяльністю Служби, несе персональну відповідальність за виконання покладених на неї завдань, а також за роботу підпорядкованих Службі відділів і секторів.

Видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання. Розпоряджається коштами у межах затвердженого кошторису витрат на утримання Служби та на реалізацію місцевих цільових програм. Здійснює контроль за наданням Службою адміністративних послуг, визначає ступінь відповідальності спеціалістів Служби у наданні цих послуг.

Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень Служби; вживає невідкладних заходів щодо забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов’язкове додержання обґрунтованої відповіді, неухильного виконання норм Закону України “Про звернення громадян”.

Готує та подає на розгляд виконавчого комітету та Броварської міської ради Київської області проекти рішень, що стосуються роботи Служби.

Начальник Служби координує роботу Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, є головним розпорядником коштів.

 

 

Відділ опіки (піклування) та сімейних форм виховання

Основні напрямки роботи відділу:

 

 image

 

Начальник відділу 

Маліборська Євгенія Василівна

тел. (04594) 4-61-85

 

Прийом громадян здійснюється:

Вівторок з 09.00-11.00

Четвер з 10.00-12.00

 

Здійснює загальне керівництво діяльності відділу, в тому числі сектору оздоровлення дітей, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.Перевіряє стан роботи із соціально-правового захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у загальноосвітніх навчальних закладах міста (у  складі  робочої групи).

Складає висновок Служби:

- про розв'язання спору між батьками щодо визначення або зміни імені, прізвища, по батькові дитини;

- про доцільність/недоцільність побачень з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав (крім дітей з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування);

- про доцільність/недоцільність участі у вихованні  та спілкуванні із внуками, правнуками баби, діда, прабаби, прадіда, брата, сестри, мачухи, вітчима у разі наявності перешкод у вихованні та недосягненні добровільної згоди на таке спілкування з батьками дітей.

Проводить роботу щодо підготовки документів на отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

 

 

 image

 

 

 

Головний спеціаліст

Войтенко Наталія Іванівна

тел. (04594) 6-10-50

 

 

 

Забезпечуєроботу комісії з питань захисту прав дитини (далі Комісія), є – секретарем Комісії. Готує проекти рішень на засідання виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області та відповіді громадянам з питань, які розглядались на засіданнях Комісії.

Розглядає питання щодо надання повної цивільної дієздатності фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і працює за трудовим договором, а також неповнолітній особі, яка записана матір'ю або батьком дитини.

Здійснює перевірку документів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна (дозвіл на укладання договору міни, конкретного користування, поділу житлового будинку, укладення угоди стосовно розподілу спадкового майна, одним із спадкоємців якого є дитина, поділу майна подружжя),право власності на яке або право користування яким має дитина, щодо транспортного засобу (дозвіл на постановку, зняття та перереєстрацію, укладання договору купівлі-продажу транспортного засобу, право володіння яким має дитина).

Складає висновок Служби щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї.

 

 

 image

 

 

 

Головний спеціаліст

Доложенко Юлія Ігорівна

тел. (04594) 6-10-50

 

 

 

Здійснює діяльність з питань захисту майнових та житлових прав дітей,  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме:

– веде облікнерухомого майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– проводить опис майна дитини, над яким встановлюється опіка;

– здійснює щороку перевірку (інвентаризацію) стану утримання житла дитини, яке належить їй на праві власності (користування) про що складає акт;

– надає пропозиції та відповідний пакет документів на розгляд комісії з питань захисту прав дитини для прийняття рішення про встановлення опіки над майном дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування (про припинення опіки над майном), складає акт обстеження житлово-побутових умов потенційного опікуна над майном дитини та висновок про можливість виконання ним обов'язків опікуна над майном дитини.

Веде реєстр платників аліментів на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечує вчасне подання позовної заяви до суду про стягнення аліментів.

Здійснює перевірку документів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна (дозвіл на укладання договору дарування та купівлі-продажу), право власності на яке або право користування яким має дитина, з'ясовує наявність (відсутність) обставин, що можуть бути підставою для відмови у наданні дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна (дозвіл на укладання договору дарування та купівлі-продажу) дитини.

Готує документи для звернення в установленому законодавством порядку до нотаріуса для накладення або зняття заборони відчуження майна дитини.

 

 image

 

 

 

Головний спеціаліст

Усатенко Оксана Вікторівна

тел. (04594) 6-10-50

 

 

 

Здійснює діяльність з питань усиновлення дітей, а саме:

– веде облік дітей, які можуть бути усиновлені та облік громадян України, які проживають на території міста і бажають усиновити дитину;формує особову справу кандидатів в усиновлювачі;

– ознайомлює кандидатів в усиновлювачі з інформацією про дітей, які можуть бути усиновлені, та видає їм направлення для знайомства з дитиною;

– роз’яснює порядок та умови усиновлення, права і обов’язки кандидатів в усиновлювачі, правові наслідки усиновлення, готує висновок про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини (до суду), здійснює нагляд за умовами проживання і виховання усиновлених дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Броварської міської ради тощо.

Здійснює діяльність з питань функціонування дитячих будинків.

 

 image

 

 

 

Головний спеціаліст

Чигрин Ольга Сергіївна

тел. (04594) 6-10-50

 

 

 

Здійснює діяльність з питань опіки та піклування над дітьми, а саме:

– веде облік дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,

– забезпечує підготовку документів для надання дітям статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування;

– здійснює контроль за умовами проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  в сім’ях опікунів, піклувальників;

– готує висновок Служби про можливість/неможливість передачі дитини для подальшого виховання батьку, матері, які звільнились з місць позбавлення волі або з-під варти, і подає його на розгляд комісії з питань захисту прав дитини;

– готує висновок Служби про доцільність/недоцільність побачень з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав;

– готує та подає пакет документів для одноразової виплати випускникам 9-х та 11-х класів Броварських загальноосвітніх навчальних закладів міста Бровари з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

–  оформлює та видає «єдині квитки», тощо.

 

Сектор оздоровлення дітей

 

Основні напрямки роботи:

 image

 

 

 

Завідувач сектору

Угленко Людмила Валеріївна

тел. (04594) 4-61-85

 

 

 

Здійснює керівництво діяльності сектору оздоровлення дітей, несе персональну відповідальність за виконання покладених на сектор завдань.

Відповідає за направлення дітей до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», державного підприємства «Український дитячий центр  «Молода гвардія», придбання путівок «Матері і дитини» та інші табори відпочинку та оздоровлення, в тому числі і за кордон.

Веде реєстр дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» міста Бровари.

Складає висновок про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.

Складає акт обстеження умов проживання дитини або батьків за заявою, поданою через центр обслуговування «Прозорий офіс».

 

 image

 

 

 

Головний спеціаліст

Пінчук Людмила Анатоліївна

тел. (04594) 4-61-85

 

 

 

Здійснює підбір та направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», державного підприємства «Український дитячий центр  «Молода гвардія» та інші табори відпочинку та оздоровлення, путівки до яких надаються службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.

Здійснює підбір та направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до таборів відпочинку та оздоровлення, путівки до яких придбані за кошти місцевого бюджету.

Забезпечує оздоровлення прийомних дітей, вихованців дитячих будинків сімейного типу та дітей, які влаштовані в сім’ї патронатних вихователів, з прийомними батьками, батьками-вихователями та патронатними вихователями (або помічником патронатного вихователя) (путівки «Матері і дитини» для дітей віком від 1,5 до 6 років).

 

Відділ профілактики та захисту прав дітей

 

Основні напрямки роботи:

 

 

 

 image

 

 

 

Начальник відділу

Скоробагатько Юрій Петрович

тел. (04594) 4-61-15

 

 

 

 

Здійснює загальне керівництво діяльності відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань. Перевіряє стан роботи із соціально-правового захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, неодноразово самовільно залишали сім'ю та навчальні заклади, а також, дітей, які схильні до правопорушень у загальноосвітніх навчальних закладах міста (у  складі  робочої групи). У разі необхідності перевіряє  умови  роботи  працівників  молодше  18  років  на підприємствах,  в  установах  та  організаціях незалежно від форми власності.

Організовує проведення профілактичних рейдів з метою соціально-правового  захисту  дітей, запобігання бездоглядності  та  правопорушень  серед  них.

Готує висновок Служби про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батька або матері дитини.

Готує згоду  на  звільнення  працівників молодше 18 років з ініціативи власника або уповноваженого ним органу.

 

 image

 

 

 

Головний спеціаліст

Борисевич Світлана Володимирівна

тел. (04594) 6-57-86

 

 

 

 

Здійснює діяльність з питань підготовки документів для статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а саме:

– веде облік дітей, яким надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; 

– забезпечує підготовку документів для надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Веде облік повідомлень щодо суїцидів, нещасних випадків, жорстокого поводження з дітьми, залишення дітей без нагляду або в небезпеці, що призвели до їх смерті, загибелі або тяжких тілесних ушкоджень, готує відповідну звітність.

Здійснює діяльність з питань діловодства, реєстрації та ведення обліку документів Служби.

 

 image

 

 

 

Головний спеціаліст

Завальнюк Владислав Олександрович

тел. (04594) 4-61-15

 

 

 

Здійснює діяльність з питань соціально-правового  захисту дітей, запобігання злочинності та правопорушенням серед них, а саме:

– веде облікдітей, які скоїли злочини та правопорушення;

– готує дозвіл на відрахування студентів (учнів) вищих закладів освіти;

– здійснює перевірку відсутності учнів на навчальних заняттях в загальноосвітніх закладах міста Бровари більше 10 робочих днів з невідомих причин;

– бере участь у засіданнях штабу профілактики при загальноосвітніх закладах міста;

– бере участь у допитах малолітніх та неповнолітніх дітей в органах поліції (у разі необхідності).

Складає висновок Служби про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Веде облік дітей, які перебувають в загальноосвітніх школах - інтернатах I-III ступенів, за заявами батьків. Вивчає питання щодо обґрунтованості обставин про доцільність влаштування дитини в заклад.

Здійснює перевірку за цільовим витрачанням аліментів на дитину, у разі необхідності складає висновок про зменшення розміру аліментів або про внесення частини аліментів на особистий рахунок дитини у відділенні Державного ощадного банку України.

 

 

 image

 

 

 

Головний спеціаліст

Гайдаєнко Світлана Петрівна

тел. (04594) 4-61-15

 

 

 

Здійснює діяльність з питань соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а саме:

– веде облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, обстежує їх житлово-побутові умови проживання згідно з визначеними законодавством термінами;

– здійснює контроль за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Здійснює діяльність з питань захисту дітей, які постраждали від домашнього насильства (далі - постраждала дитина), - особа, яка не досягла 18 років та зазнала домашнього насильства у будь-якій формі або стала свідком (очевидцем) такого насильства.

Здійснює діяльність з питань функціонування сім’ї патронатного вихователя.

 

 

Сектор бухгалтерського обліку

 

Основні напрямки роботи:

 

Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності служби у справах дітей Броварської міської ради Київської області та складання звітності.Нараховує заробітну плату працівникам служби (згідно штатного розпису).

Забезпечення контролю за наявністю і рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.

Підготовка та розподіл виділених бюджетних асигнувань для бухгалтерії Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Оприлюднення інформації на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Здійснення допорогових електронних закупівель, обліку та списання необоротних активів, товарів та матеріальних цінностей, обліку та списання бланків суворої звітності, тощо.

 

 image

 

 

 

Головний бухгалтер – завідувач сектору

Руссова Оксана Миколаївна

тел. (04594) 4-61-65

 

 

 

 

 image

 

 

 

Головний спеціаліст – бухгалтер

Удовенко Марія Миколаївна

тел. (04594) 4-61-65