Спортивне життя міста

У місті ведеться велика робота, спрямована на досягнення нашими земляками найвищих результатів та найгучніших перемог.

У сфері фізичної культури і спорту зайнято 156 працівників фізичної культури, поміж яких 86 тренерів і 36 викладачів фізичного виховання.  

У м. Бровари є єдиний в Київській області легкоатлетичний манеж, стадіон, 4 плавальних басейни, один з них «Купава» - 50 м, 19 спортивних залів, 41 спортивних майданчиків, 6 з них комплексні для ігрових видів спорту із синтетичним покриттям, 23 приміщення для оздоровчих занять із тренажерним обладнанням. Відкриті оздоровчі заклади «Body FLEX», «Олімп», Термінал, де жителі м. Бровари можуть оздоровитись та провести вільний час. Спортивні об’єкти постійно оновлюються, ведеться їх поточний ремонт та реконструкція.

Збудовані спортивні майданчики для ігрових видів спорту в різних мікрорайонах міста. Ведеться реконструкція плавального басейну «Купава». Відремонтовано зал боксу та шаховий клуб дитячо - юнацької спортивної школи відділу фізичної культури і спорту.

У м. Бровари функціонує 20 клубів фізкультурно - оздоровчого спрямування,  3 дитячо - юнацькі спортивні школи, Броварське вище училище фізичної культури, комунальний заклад Київської обласної ради Київська обласна школа вищої спортивної майстерності, міська рада фізкультурно - спортивне товариство «Україна» в яких тренуються   2165 чоловік. Розвивається 17 олімпійських та 5 не олімпійських видів спорту.

Спортсмени Броварів успішно виступали на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Віктор Кузнєцов переміг на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики (потрійний стрибок). На кубку світу із спортивної ходьби завоював бронзову медаль Ігор Головач, третя була і Людмила Оляновська серед юніорів. На IV чемпіонаті світу серед дітей вихованці відділення ушу дитячо - юнацької спортивної школи відділу фізичної культури і спорту вибороли:
Дмитро Пасов - I місце;
Борис Воєвуцький - II місце;
Артем Суонг - II місце;
Дмитро Колесніков - III місце;
Данило Князєв - III місце.

Легкоатлети - Наталка Пигіда, Людмила Йосипенко, Віктор Кузнєцов, Василь Ліщинський та представники академічної греблі Володимир Павловський, Сергій Чиканов та Сергій Гринь представляли наше місто на Олімпійських Іграх у Лондоні. Найкращих результатів досягли Людмила Йосипенко (IV місце,  семиборство) та паралімпієць Василь Ліщинський (срібло, метання диску). Підтвердив у 2012 році звання найсильнішого боксера серед професіоналів за версією WBO Сергій Дзінзірук.

У рік чемпіонату Європи з футболу, який приймала Україна, цей вид спорту в м. Бровари отримав новий поштовх у своєму розвитку. Прийнято «Програму розвитку футболу в м. Бровари на 2012 - 2016 роки». Переобране керівництво та відновлено роботу федерації футболу м. Бровари. Введено п’ять додаткових посад тренера у викладача з футболу у дитячо - юнацькій спортивній школі. Вперше за останні роки команда міста взяла участь у чемпіонаті Київської області з футболу, де зайняла друге місце і ввійшла до вищої ліги чемпіонату Київщини. У кубку Київської області футбольний клуб «Бровари» дійшов до 1/4 фіналу. Команда «Барс» у чемпіонаті України (II ліга) з футболу утримує лідируючі позиції.

Рекордну кількість учасників зібрав чемпіонат м. Бровари з футзалу.  32 команди у 8-ми групах на протязі зимового періоду вели безкомпромісну боротьбу за перемогу. Призові місця розподілились так:
«Вітер» - I місце;
«Торгмаш»  - II місце;
«Барс»  - III місце.

Дитячі команди беруть участь у чемпіонаті дитячо - юнацької футбольної ліги Київської області серед юнаків 1998 - 1999 р.н. та 1996 - 1997 р.н., де знаходяться в трійці призерів. Збірна команда м. Бровари виграла кубок Київської області серед школярів 2002 - 2003 р.н.

У місті проведені змагання з футболу серед загальноосвітніх шкіл по двом віковим категоріям, змагання з міні - футболу за програмою спортивних ігор школярів та Універсіади, турнір з футболу серед дитячих команд до Дня м. Бровари, турнір на призи Володимира Подзігуна.

Протягом 2012 року у м. Бровари проведено більше 100 спортивно - масових заходів, більшість з яких стали традиційними. Завершились комплексні спортивні змагання з 11 видів спорту за програмою  XII спортивних ігор школярів, проведено IX Універсіаду серед команд ВУЗів м. Бровари, відбулися спортивно - масові заходи присвячені міській акції «День без тютюну». До Дня захисту дітей проведені спортивні естафети «Веселі старти», в яких взяло участь більше 1000 дітей.
 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: