Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т
РІШЕННЯ
Від 13.03.2012№ 131
м. Бровари


Про надання дозволу на проведення реконструкції квартир   
 
Відповідно до  "Порядку переведення житлових приміщень у нежитлові та їх реконструкції під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові в м. Бровари" затвердженого рішенням Броварської міської ради від 18.02.2010р. № 1422-79-05, керуючись підпунктом 9 пункту «а» частини  першої ст. 31, частиною першою ст. 52, ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності (витяг з протоколу № 22 від 29.02.2012р.), виконавчий комітет Броварської  міської  ради

ВИРІШИВ:

1.    Надати дозвіл на проведення реконструкції:
1.1.    Громадянці Кирилюк Галині Іванівні -  власниці квартири (адреса)  під три квартири;
1.2.    Громадянину Б'ятець Віктору Анатолійовичу - власнику квартири (адреса).
2.    Фізичним особам, зазначеним у п. 1 цього рішення розробити та погодити проектну документацію, враховуючи умови зазначені у протоколі міжвідомчої комісії з питань використання та схоронності житлового фонду і об’єктів громадського призначення усіх форм власності від 29.02.2012р. № 22, що додається.
4.    Попередити фізичні особи, вказані в п. 1 даного рішення, що наданий дозвіл не дає права на початок виконання будівельних робіт без одержання відповідного дозволу в Інспекції державного архітектурно - будівельного контролю у Київській області.
5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г. П.

 Міський голова                                                                    І. В. Сапожко