Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 02.02.2016№74"Про виконання договору про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я
від 02.02.2016 р.  № 74
 
Про виконання договору про пайову
участь в розвитку інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури
 
Керуючись статтями 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пунктами 2.5., 3.13. Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Бровари, затвердженого рішенням Броварської міської ради Київської області від 18.04.2013 № 928-32-06, виконавчий комітет  Броварської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Вважати виконаним договір про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури від 08.11.2013 № 2-45/71, укладений з ТОВ «Альянс Новобуд» щодо будівництва житлового комплексу з вбудованими приміщеннями та надземним і підземними паркінгами по вул. В. Чорновола в м. Бровари Київської області у зв’язку з будівництвом господарчо-побутової та зливової каналізації по вул. Чорновола В’ячеслава від вул. Київської до вул. Симоненка Василя та подальшою передачею її у комунальну власність територіальної громади міста Бровари (відповідно до рішення Броварської міської ради Київської області від 28.01.2016 № 66-06-07).
2. Договір та підтверджуючі документи передати на зберігання до відділу організаційного забезпечення та діловодства виконавчого комітету Броварської міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Кузнєцова К.В.
 
Міський голова                                                                                        І.В. Сапожко