Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 03.04.2012№ 63-ОД
м. Бровари


Про проведення у місті Всеукраїнського місячника Червоного  Хреста

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 27 березня 2012 року № 113 «Про проведення в Київській області Всеукраїнського місячника Червоного Хреста» та з метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення та поліпшення умов їх життя шляхом надання адресної матеріальної та натуральної допомоги, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до їх потреб, керуючись пунктом «а»  статті 34, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1.  У зв‘язку з проголошенням 2012 року – Європейським роком «активного старіння» та солідарності поколінь, провести у місті Бровари з 02 квітня по 02 травня 2012 року  Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Милосердя не має віку й статі. Приєднуйся до Червоного Хреста!»
2. Утворити робочу групу по організації та координації дій Всеукраїнського місячника Червоного Хреста у місті Бровари згідно з додатком 1.
3. Затвердити заходи з організації проведення у місті Бровари з 02 квітня по 02 травня 2012 року Всеукраїнського місячника Червоного під гаслом «Милосердя не має віку й статі. Приєднуйся до Червоного Хреста!» згідно з додатком 2.
4. Редакціям газет «Броварська панорама», «Нове життя», КП «Телестудія «Наше місто», редакції міськрайонного радіомовлення забезпечити висвітлення заходів з проведення у місті з 02 квітня по 02 травня 2012 року Всеукраїнського місячника Червоного Хреста під гаслом «Милосердя не має віку й статі. Приєднуйся до Червоного Хреста!»
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

Міський голова                                                                   І.В.Сапожко