Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови


БРОВАРСЬКА   МІСЬКА РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від_____03.04.2012_____№__64-ОД___
Бровари

   
 Про організацію ярмарки

З метою забезпечення населення міста продуктами харчування та відповідно до ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Начальнику управління економіки Загуменному М.В. організувати проведення ярмарки за запрошеннями 7 квітня 2012 року по бульвару Незалежності з 8:00 години  до 15:00 години.
2. Управлінню економіки підготувати список та видати запрошення учасникам ярмарки, попередити керівників автотранспортних підприємств та фізичних осіб-підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських маршрутах № 402, 403, 332 та на міських маршрутах № 3, 5, 10 щодо зміни схеми маршруту під час проведення  ярмарки.
3.  Начальнику  відділу ДАІ по обслуговуванню м.Бровари та Броварського району при УДАІ ГУ МВС України в Київській області Нікітенку В.В.   організувати перекриття руху транспорту (від заїзду  перед аптекою «Центральна» до заїзду перед міським культурним центром  «Прометей») з 6:00 години ранку  до  15:00 години та забезпечити рух автотранспорту по вулицям: Короленка, М.Лагунової, Гагаріна, Кирпоноса.
4. Спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста забезпечити дотримання учасниками ярмарки Правил благоустрою м.Бровари під час проведення ярмарки.
5. КП „Служба замовника” надати вантажні автомобілі для перекриття бул.Незалежності з 6:00 години, встановити три розетки для підключення торговельних місць до електромережі та забезпечити прибирання сміття після завершення ярмарки.
6. Головному редактору міськрайонного радіомовлення Кривобок Н.А., директору КП „Телебачення „Наше місто” Куліш І.М., головному редактору газети „Броварська панорама” Глушку В.М. оприлюднити інформацію щодо проведення ярмарки.
7.  Контроль  за  виконанням  даного розпорядження покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О.
Міський голова                                                                             І.В.Сапожко