Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 07.06.2016 №332 "Про делегування повноважень замовника об’єктів будівництва департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації"

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т
РІШЕННЯ
від  07.06.2016 № 332
м. Бровари
 
 
Про делегування повноважень замовника 
об’єктів будівництва департаменту 
регіонального розвитку та 
житлово-комунального господарства 
Київської обласної державної адміністрації
 
З метою реалізації проектів за рахунок коштів обласного бюджету та державного фонду регіонального розвитку відповідно до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2017 роки, Плану заходів з реалізації регіональної стратегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, керуючись пп.1 п. а ст. 30, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Броварської міської ради 
ВИРІШИВ:
1.Делегувати департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації повноваження замовника робіт по об’єктам будівництва:
1.1.«Капітальний ремонт з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога» в м. Бровари, Київської області»;
1.2. «Капітальний ремонт дороги по вул. Коновальця Євгена (від вул. Княгині Ольги до вул. Коновальця Євгена) в м. Бровари Київської області».
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.
 
 
Міський голова                                                                                      І.В. Сапожко