Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 04.08.2016 №235-17-07"Про списання багатоквартирних будинків (гуртожитків) з балансу комунальних підприємств Броварської міської ради"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

 

Про списання багатоквартирних будинків (гуртожитків) з балансу комунальних підприємств Броварської міської ради


На виконання Закону України „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” та Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301, керуючись статтею 14, пунктом 20 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Комунальним підприємствам Броварської міської ради:
- „Житлово - експлуатаційна контора -1”;
- „Житлово - експлуатаційна контора -2”;
- „Житлово - експлуатаційна контора -3”;
- „Житлово - експлуатаційна контора - 4”;
- „Житлово - експлуатаційна контора -5”
здійснити списання з балансу багатоквартирних будинків (гуртожитків) на підставі прийнятого ними розпорядчого документа, у зв’язку з чим:
1.1.Утворити комісію для списання багатоквартирних будинків (гуртожитків).
1.2. Проводити комісійний огляд будинків перед списанням з метою фіксації технічного стану багатоквартирних будинків (гуртожитків).
1.3. За результатами роботи комісій складати акти про списання багатоквартирних будинків (гуртожитків) за встановленою чинним законодавством формою.
2. Установити, що списання багатоквартирних будинків (гуртожитків) з балансу не є підставою для припинення дії чинних договорів про надання послуг з утримання багатоквартирних будинків.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.


Міський голова                                                                               І.В.Сапожко


м. Бровари
від 4 серпня 2016 року
№235-17-07