Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 09.08.16 року №187-ОД "Про організацію спостережень щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки в місті"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 09.08.2016 № 187-ОД
м. Бровари


Про організацію спостережень
щодо оцінки радіаційної та
хімічної обстановки в місті


 
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», згідно з вимогами спільного наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства аграрної політики України, Міністерства економіки та Міністерства екології і природних ресурсів України від 27 березня 2001 року №73/82/64/122 «Про затвердження Методики прогнозування наслідків впливу (викиду) небезпечних хімічних речовин при аваріях на промислових об’єктах і транспорті», наказу МНС України від 6 серпня 2002 року № 186 «Про введення в дію Методики спостережень щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки»
1. Затвердити:
1.1  Положення про організацію спостережень щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки згідно з додатком 1.
1.2  Переліки номерних постів радіаційного та хімічного спостереження згідно з додатком 2.
2. Начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Приказчику П.В.:
2.1. Створити розрахунково-аналітичні групи, та надати до Департаменту з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації затверджені переліки номерних постів радіаційного та хімічного спостереження,  які ведуть спостереження щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки до 14 вересня 2016 року.

2.2 Здійснювати уточнення переліків номерних постів радіаційного та хімічного спостереження міської постійно діючої мережі спостереження і лабораторного контролю (далі МСЛК) щорічно.
3. Начальникам цивільної захисту  об’єктів господарювання визначених у Переліку  (додаток 2):
3.1 вжити заходів щодо забезпечення виконання вимог наказу МНС України від 6 серпня 2002 року №186 «Про введення в дію Методики спостережень щодо оцінки радіаційної та хімічної обстановки»;
3.2 призначити осіб, відповідальних за здійснення радіаційного та хімічного спостереження на об’єкті;
3.3 забезпечити номерні пости засобами індивідуального захисту та приладами для здійснення постійного радіаційного спостереження і хімічного контролю.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – першого заступника голови комісії з питань ТЕБ та НС  Голубовського  Г.П.

 


Міський  голова                                                                     І.В.Сапожко