Карта сайту
версія для друку

Проект рішень міської ради "Про затвердження списку присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області"

18 проект
БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

 

Про затвердження списку присяжних
Броварського міськрайонного суду Київської області

 

На виконання подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області від 21.07.2016 року № 03-41/966, керуючись ст. 31 Кримінального процесуального кодексу України, ст. 60 Закону України “Про судоустрій та статус суддів”, ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики, Броварська міська рада Київської області
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити список присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області в складі згідно з додатком.
2.Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 14.08.2014 № 1299-46-06 “Про затвердження списку присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області”.
3.Повідомити про прийняте рішення Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики.

 

Міський голова                                                                                                     І.В.Сапожко

 


м. Бровари
«____» __________2016р.
№ ___________________

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради “Про затвердження списку присяжних Броварського міськрайонного суду Київської області”

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст. 20 Регламенту Броварської міської ради.

Ст. 60 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” передбачено що для затвердження списку присяжних територіальне управління Державної судової адміністрації України звертається з поданням до відповідної місцевої ради, що формує і затверджує, зазначений у поданні, список громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, відповідають вимогам статті 61 цього Закону і дали згоду бути присяжними. Список присяжних затверджується на два роки.
Також зазначаємо, що в провадженні Броварського міськрайонного суду Київської області перебуває кримінальна справа, у якій в якості присяжних беруть участь зазначені в проекті рішення особи, термін повноважень яких спливає до моменту закінчення розгляду даної кримінальної справи. Заміна присяжних призведе до того, що розгляд справи, відповідно до ст. 390 кримінально процесуального кодексу України, розпочнеться заново.
У разі неприйняття місцевою радою протягом двох місяців з моменту отримання подання рішення про затвердження списку присяжних територіальне управління Державної судової адміністрації України звертається з поданням щодо затвердження списку присяжних до відповідної обласної ради.

 

 

Начальник юридичного відділу                                                                 А.В. Баба-Мірзоєва