Карта сайту
версія для друку

Проект рішень міської ради "Про затвердження змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області"

21 проект
БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я


Про затвердження змін до структури,
загальної чисельності виконавчих органів
Броварської міської ради Київської області


Керуючись п.5 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши службову записку керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В. від 19.08.2016, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1.Внести зміни до структури та загальної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області, згідно з додатками 1, 2.
2.Міському голові затвердити зміни до штатного розпису у встановленому чинним законодавством порядку.
3.Фінансовому управлінню Броварської міської ради проводити видатки в межах коштів, затверджених в бюджеті міста на поточний рік.
4.Визнати таким, що втратили чинність додатки 1, 2 до рішення Броварської міської ради від 04.08.2016 № 253-17-07 «Про затвердження змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області».
5.Рішення сесії набирає чинності з моменту оприлюднення.
6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Сапожка І.В.

 


Міський голова                                                                                                        І.В.Сапожко

 

м. Бровари
від ___________
№ ____________

 

Пояснювальна записка

До проекту рішення «Про затвердження змін до структури, загальної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області».
Вказаний проект рішення підготовлено з метою реалізації вимог постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 416 «Деякі питання Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції» щодо державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
У зв'язку із зверненнями громадських організацій м. Бровари з пропозицією внести зміни до структури та загальної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Київської області прошу розглянути можливість введення до штату Броварської міської ради Київської області посаду радника міського голови для здійснення аналітичного забезпечення при вирішенні питань взаємодії з учасниками АТО, членами їх сімей та членами сімей загиблих учасників АТО з метою забезпечення виконання державної політики у сфері оборони країни, захисту соціально-економічних та інших прав учасників АТО, військовослужбовців, військовозобов'язаних і резервістів.

 

 

Керуючий справами виконкому                                                                      Кузнєцов К.В.