Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міскої ради "Про електронні петиції"

47
Проект
БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я


Про електронні петиції


За поданням депутата Берестового О.І, керуючись пп. 3 та 6 п. 2 ст. 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» з метою забезпечення виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції» , враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики та інформаційної політики.
В И Р І Ш И Л А:
1.Затвердити Порядок застосування інструменту електронних петицій до органів місцевого самоврядування .Броварської міської ради на офіційному веб-порталі Броварської міської ради. (Додаток 1).
2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Міський голова                                                                                              І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

№ __________
від ___________

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Броварської міської ради “Про електронні петиції”

 

 

 

На виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції» подав проект рішення для імплементації практики електронних петицій в Броварах.
Порядок розроблявся разом із експертами Українського незалежного центру політичних досліджень та Міжнародного республіканського інституту відповідно до чинного законодавства України.
Переконаний, що забезпечення можливості подачі електронних петицій на офіційному веб-сайті міської ради сприятиме активізації громади та додатковому залученню броварчан до вирішення проблем міста.

 

 

 


З повагою,
Депутат фракції Демальянс                                                                           Олег Берестовий
Броварської міської ради