Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 04.10.2016 №581 "Про затвердження результатів конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 2 та № 3 в м. Бровари"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
від 04.10.2016 № 581
м. Бровари


Про затвердження результатів конкурсу
з перевезення пасажирів на міських
автобусних маршрутах загального
користування № 2 та № 3 в м. Бровари


За результатами проведеного конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 2 та № 3, відповідно до рішення виконавчого комітету від 26. 07. 2016 № 439 „Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 2 та № 3 в м. Бровари”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, статтями 7, 44, 46 Закону України „Про автомобільний транспорт”, статтею 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Броварської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити результати конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 2 та № 3 в м. Бровари.
2. Визнати переможцем конкурсу з перевезення на міському маршруті № 2 ТОВ „Автопас – К” з результатом 33 бали, друге місце посів перевізник ФОП Пилипчук В. Г. з результатом 15 балів.
3. Визнати переможцем конкурсу з перевезення на міському маршруті № 3 ТОВ „Автопас – К” з результатом 33 бали, друге місце посів перевізник ФОП Мохонько В. В. з результатом 13 балів.
4. Доручити заступнику міського голови Резніку О. В. укласти договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах № 2 та № 3 з переможцем конкурсу ТОВ „Автопас – К” терміном на 4 роки.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О. В.

 

Міський голова                                                                                                      І. В. Сапожко