Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 20.10.2016 №251-ОД "Про організаційні заходи щодо ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 20. 10 2016 № 251-ОД
м. Бровари


Про організаційні заходи щодо
ліквідації несанкціонованих і
неконтрольованих звалищ відходів


Відповідно ст. 20, ст. 21 Закону України «Про відходи», витягу з протоколу № 36 засідання Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 «Про запровадження сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ», на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації «Про організаційні заходи щодо ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів» від 12.10.2016 № 418, з метою своєчасного реагування на електронні звернення громадян, отримані за допомогою сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ», щодо виявлених місць видалення відходів на території Київської області, керуючись п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
1.Призначити відповідальним за роботу із сервісом «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» виконуючого обов’язки начальника спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Єжакова Олега Миколайовича.
1.1Виконуючому обов’язки начальника спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Єжакову Олегу Миколайовичу забезпечити:
-своєчасне реагування на електронні звернення громадян, отримані за допомогою сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ», щодо ліквідації виявлених стихійних місць накопичення відходів на території міста Бровари;
-надання у п’ятиденний строк інформації, щодо здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію виявлених стихійних місць накопичення відходів, з підтверджуючими фото матеріалами до департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.
2.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 


Виконуючий обов’язки
міського голови –
заступник міського голови                                                                          Г.П. Голубовський