Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради Про перейменування вулиць та провулків м. Бровари

?
№ 52-04-07
від 25.12.2015
Про перейменування вулиць та провулків м. Бровари


БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
 
Про перейменування вулиць та провулків
м. Бровари
 
Розглянувши подання Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради від 23.11.2015 № 564 про перейменування вулиць та провулків м. Бровари, керуючись ст. 26, ст. 37 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи рекомендації комісії Броварської міської ради з питань найменувань та пам’ятних знаків, постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури Броварська міська рада 
В И Р І Ш И Л А:
1.Перейменувати вулиці та провулки м. Бровари. (Додаток).
2.Зобов’язати суб’єктів правовідносин, що використовують у своїй діяльності адреси, застосовувати перейменовані вулиці та провулки м. Бровари.
3.Оприлюднити дане рішення через засоби масової інформації та на офіційному веб-сайті Броварської міської ради у терміни, визначені чинним законодавством.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрєєва В.О. та на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва та архітектури. 
 
Міський голова                                                                                      І.В. Сапожко
 
м. Бровари
від 25 грудня 2015 року
№52-04-07

Оприлюднено: 28.12.2015