Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна

?
№ 456-17-06
від 29.12.2011
Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району в новій редакції


БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району в новій редакції

 

З метою врегулювання процедури передачі в орендне користування фізичним та юридичним особам комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району, відповідно до пункту 31 статті 26, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 31.08.2011р. № 906  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна» та Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995р. № 786 «Про Методику розрахунку  орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу», враховуючи рекомендації комісії з питань комунальної власності та приватизації Броварська міська рада:

В И Р І Ш И Л А:

1.  Затвердити Положення про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району в новій редакції, що додається.

2.  Положення про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району набирає чинності за умови прийняття відповідного рішення Броварської районної ради та з моменту офіційного оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.

3. Визнати таким, що втратив чинність пункт 1 рішення Броварської міської ради від 26.11.2009р. № 1289-75-05 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна, що перебуває у спільній сумісній власності територіальної громади міста Бровари Київської області та територіальних громад сіл та селищ Броварського району».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію міської ради з питань комунальної власності та приватизації, заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Міський голова                                                           І.В. Сапожко
 

м.Бровари
від 29.12.2011
№  456-17-06

Додаток


Оприлюднено: 05.01.2012