Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 05.12.16 р. №273-ОД "Про призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах м. Бровари

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т ЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  05.12.2016     №  273-ОД

м. Бровари

 

 

Про призупинення

навчально-виховного процесу у загальноосвітніх

навчальних закладах м. Бровари

 

На виконання ст.16 Закону України «Про загальну середню освіту», п.26 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, згідно п.9.20 ДСанПін 5.5.2.008-01 «Влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», у зв’язку з ускладненням ситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ у місті Бровари, керуючись рекомендаціями Броварського районного управління головного управління держспродспоживслужби в Київській області (лист від 18.10.2016 №526), з метою попередження епідеміологічних ускладнень серед учасників навчально-виховного процесу, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дозволити керівникам загальноосвітніх навчальних закладів призупиняти навчально-виховний процес у класі при відсутності 30% і більше учнів, погодивши дане рішення з управлінням освіти і науки Броварської міської ради.

2. Дозволити керівникам загальноосвітніх навчальних закладів призупиняти навчально-виховний процес у закладі при відсутності 30% і більше учнів, за розпорядженням міського голови.

3. Відновлювати заняття за умови зниження порогу захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання.

4. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити освоєння навчального матеріалу учнями за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використовуючи засоби дистанційного навчання, враховуючи специфіку і профіль навчального закладу.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Виконуючий обов’язки

міського голови                                                             Г.П. Голубовський