Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 13.12.2016 №279-ОД "Про перекриття руху транспорту по вул. Петлюри Симона на час проведення аварійно-відновлювальних робіт"

     БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 13.12.2016 № 279-ОД

 

Про перекриття руху транспорту
по вул. Петлюри Симона
на час проведення
аварійно-відновлювальних робіт


У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на ділянці магістрального самопливного каналізаційного колектора по вул. Петлюри Симона в районі ВАТ «Софія», керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:
1.Дозволити комунальному підприємству Броварської міської ради „Броваритепловодоенергія” частково обмежити рух автотранспорту по вул. Петлюри Симона на ділянці дороги від бульв. Незалежності до вул. Воїнів-афганців на час проведення робіт 13.12.2016 - 16.12.2016.
2.Забов’язати комунальне підприємство Броварської міської ради „Броваритепловодоенергія” в зоні проведення робіт обмежити рух автотранспорту дорожніми знаками.
3.Броварському відділу поліції ГУ НП в Київській області забезпечити регулювання руху автотранспорту патрульною службою на під час виконання робіт.
4.Управлінню економіки Броварської міської ради попередити приватні підприємства та підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення міськими маршрутами загального користування № 332, № 404, про обмеження руху автотранспорту по вул. Петлюри Симона на ділянці дороги від бульв. Незалежності до вул. Воїнів-афганців 13.12.2016 - 16.12.2016.
5.Проїзд транспорту рекомендувати по вул. Короленка, Металургів.
6.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

Міський голова                                                                                             І.В. Сапожко