версія для друку

Рішення міської ради від 15.12.2016 №416-22-07 "Про перейменування вулиць м. Бровари"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ


Про перейменування вулиць м. Бровари


Розглянувши подання Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради від 04.11.2016 р. № 465, керуючись Законом України "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", ст. 26, ст. 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків Броварської міської ради VIІ cкликання (протокол № 03 від 07.10.2016 р.), рекомендації постійних комісій з гуманітарних питань та з питань земельних відносин, будівництва та архітектури Броварська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1.Перейменувати вулицю міста Бровари Київської області: 

Попередня назва

Нова назва

вул.

Щолківська

вул.

Січових Стрільців

2.Зобов’язати суб’єктів правовідносин, що використовують у своїй діяльності адреси, застосовувати перейменовані вулиці м. Бровари.
3.Оприлюднити дане рішення через засоби масової інформації та на офіційному веб-порталі Броварської міської ради у терміни, визначені чинним законодавством.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М. та на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва та архітектури.


Міський голова                                                                                                   І.В. Сапожко

 

м. Бровари
від 15 грудня 2016 р.
№ 416-22-07