Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 20.12.2016 №290-ОД "Про організацію ярмарки"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 20.12.2016 № 290-ОД
Бровари


Про організацію ярмарки


З метою забезпечення населення міста продуктами харчування, сільськогосподарською продукцією та непродовольчою групою товарів, та відповідно до ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:
1.Управлінню економіки Броварської міської ради:
1.1. організувати проведення ярмарки 24 грудня 2016 року по бульв. Незалежності з 8:00 години до 15:00 години;
1.2. підготувати список та розмістити учасників ярмарки;
1.3. попередити керівників автотранспортних підприємств та фізичних осіб-підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських маршрутах № 402, 403, 332 та на міських маршрутах №3, 5,10 щодо зміни схеми маршруту під час проведення ярмарки.
2.Броварському відділу поліції головного управління національної поліції України в Київській області організувати перекриття руху транспорту (від перетину з вул. Гагаріна до міжбудинкового проїзду будинків №6-8 по бульв.Незалежності) з 7:00 години ранку до 15:00 години та забезпечити рух автотранспорту по вулицям: Короленка, Лагунової Марії, Гагаріна, Героїв УПА (Кирпоноса).
3.Управлінню Держпродспоживслужби в Броварському районі здійснити обстеження, в межах повноважень, щодо безпечності та якості продуктів харчування, які будуть реалізуватись під час ярмарки.
4.Комунальному підприємству Броварської міської ради «Бровари-Благоустрій» надати вантажні автомобілі для перекриття бульв.Незалежності від перетину з вул. Гагаріна до міжбудинкового проїзду буд. №6-8 по бульв.Незалежності) та забезпечити прибирання сміття після завершення ярмарки.
5.Міськрайонному радіомовленню оприлюднити інформацію щодо проведення ярмарки.
6.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 


Міський голова                                                                                               І.В.Сапожко