Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 08.02.17 р. №21-ОД "Про призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах м. Бровари"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т ЕТ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 08.02.2017 № 21-ОД

м. Бровари

 

 

Про призупинення
навчально-виховного процесу у загальноосвітніх
навчальних закладах м. Бровари

 

Відповідно до ст.20 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст.16 Закону України «Про загальну середню освіту», п.9.20 Державних санітарних правил і норм 5.5.2.008-01 «Влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», у зв’язку з погіршенням погодних умов та з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я учнів загальноосвітніх навчальних закладів, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Призупинити навчально-виховний процес для учнів 1-4 класів міста Бровари 09.02.2017 року.
2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:
2.1.Забезпечити освоєння навчального матеріалу учнями за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використовуючи засоби дистанційного навчання, враховуючи специфіку і профіль навчального закладу.
2.2.Перенести на інші терміни проведення масових, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Міський голова                                                                                     І.В. Сапожко