Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 15.03.2017 № 43-ОД"Про порядок передачі інформації щодо діяльністі Броварської міської ради Київської області та її виконавчого комітету для оприлюднення"

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА    КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.03.2017  № 43-ОД

м. Бровари

 

 

 

Про порядок передачі інформації щодо діяльністі

Броварської міської ради Київської області та її

виконавчого комітету для оприлюднення

 

 

З метою забезпечення гласності та відкритості діяльності Броварської міської ради Київської області, її виконавчого комітету, виконавчих органів Броварської міської ради, підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Бровари, відповідно до Закону України «Про інформацію», Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів масової інформації», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Броварської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Бровари:

1.1.Визначити відповідальних працівників за підготовку та надання інформації для розміщення на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області про соціально-економічні та суспільно-політичні події, роботу відповідних структурних підрозділів та підприємств.

1.2.Внести відповідні зміни до посадових інструкцій зазначених відповідальних працівників.

1.3.Подати до відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради інформацію щодо осіб, відповідальних за вказану роботу.

1.4.Забезпечити своєчасне подання, погоджене із заступником міського голови, відповідно до розподілу функціональних повноважень,   зазначеної інформації, до відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради.

2.Покласти персональну відповідальність за достовірність поданої  інформації для розміщення на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області на керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Броварської міської ради, керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Бровари.

3.Начальнику відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області організувати роботу щодо розміщення на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області відповідно погодженої інформації від управлінь, відділів, інших структурних підрозділів Броварської міської ради, керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Бровари.

4.Покласти на начальника відділу інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області контроль та відповідальність за своєчасність оприлюднення на офіційному веб-порталі Броварської міської ради Київської області поданої інформації.

5.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови  від 10.02.2011 № 24  «Щодо порядку передачі інформації про діяльність Броварської міської ради та її виконавчого комітету».

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області.

 

 

 

Міський голова                                                       І.В.  Сапожко .