версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження типового договору оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари в новій редакції"

6

проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

  Про затвердження типового договору оренди комунального майна територіальної громади     м. Бровари в новій редакції

 

 

З метою підвищення ефективності використання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Бровари та відповідно до статей 142, 143 Конституції України, статей 759 – 786, 793 – 797 Цивільного кодексу України, статей 230 – 232, 283 - 291 Господарського кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26 та частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою Броварська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити типовий договір оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари в новій редакції, згідно з додатком.

2. Орендодавцям комунального майна територіальної громади м. Бровари при укладанні договорів оренди керуватися даним рішенням.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради від 04.07.2013 № 961-36-06 «Про внесення змін в додаток до рішення Броварської міської ради від 18.04.2013 року № 909-32-06 «Про затвердження  типового договору оренди комунального майна територіальної громади міста Бровари».

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

     Міський голова                                                                                 І.В. Сапожко

 

 

 

м. Бровари

від __________

№  __________ 

 

Пояснювальна записка