Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про закріплення на праві господарського відання за ПАТ «Броварський завод будівельних конструкцій» гуртожитку по вулиці Гагаріна,12-А у місті Бровари Київської області"

8

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

 

Про закріплення на праві господарського відання за ПАТ «Броварський завод будівельних конструкцій» гуртожитку по вулиці Гагаріна,12-А у місті Бровари Київської області

 

 

Розглянувши лист ПАТ «Броварський завод будівельних конструкцій» від 14.02.2017 №8, керуючись ст. 136 Господарського кодексу України та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою , міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Закріпити на праві господарського відання за ПАТ «Броварський завод будівельних конструкцій» гуртожиток по вулиці Гагаріна,12-А у місті Бровари Київської області, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Бровари.

2. Визначити ПАТ «Броварський завод будівельних конструкцій» балансоутримувачем гуртожитку, вказаного у пункті 1 цього рішення.

3. Доручити міському голові Сапожку І.В. підписати договір про закріплення (передачу) майна, що є власністю територіальної громади міста Бровари на праві господарського відання (додається).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

__________

__________

 

Пояснювальна записка