Карта сайту
версія для друку

Проект регуляторного акта рішення виконавчого комітету Броварської міської ради «Про тарифи на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування»

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
про оприлюднення проекту регуляторного акта
рішення виконавчого комітету Броварської міської ради
«Про тарифи на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування»


На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», управління економіки Броварської міської ради виноситиме на розгляд виконавчого комітету Броварської міської ради проект рішення «Про тарифи на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування».

Метою прийняття даного проекту рішення є недопущення збитковості господарської діяльності підприємств та фізичних осіб - перевізників щодо перевезень пасажирів та їх багажу, встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі, який враховує інтереси перевізників, органів виконавчої влади (замовників послуг) та споживачів.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються в письмовій формі протягом 1(одного) місяця з дати оприлюднення вищезазначеного проекту рішення за адресою :
- приймальня управління економіки (07400, м. Бровари, вул. Гагаріна 15, кім. 313, тел. 6-29-60);
- Центр надання адміністративних послуг та роботи із зверненнями громадян (07400, м. Бровари, бульвар Незалежності 2, тел. 5-32-47 та вул. Гагаріна 18, кімн. 114, тел. 5-66-16).
Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Броварської міської ради (розділ «Регуляторна політика») в мережі Інтернет.

 

 

Начальник управління економіки                                                              М. В. Загуменний

 

 

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
від _________________ № _______
м. Бровари


Про тарифи на проїзд по м.Бровари
в автобусних маршрутах
загального користування


З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та якості транспортного обслуговування населення в автобусних маршрутах загального користування у місті Бровари, розглянувши звернення ТОВ „Автопас – К” від 10.01.2017 № 1 та від 10.03.2017 № 31, ТОВ „ТК „Автосоюз” від 12.01.2017 № 1/17 та від 13.03.2017 № 49/17, ФОП Мохонько В.В. від 16.01.2017 та 13.03.2017, ФОП Пилипчука В.Г. від 16.01.2017 та від 13.03.2017, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, враховуючи рекомендації міської комісії з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та міському пасажирському транспорті, керуючись ст.10 Закону України „Про автомобільний транспорт”, ст.36 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, п.а ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та наказом Міністерства транспорту та зв»язку України від 17.11.2009 №1175 „Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту”, виконавчий комітет Броварської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити тариф на проїзд по м. Бровари в автобусах комунальної власності та погодити тариф суб’єктам підприємницької діяльності, які працюють на міських маршрутах загального користування у розмірі 4,00 грн., розрахунок на перевезення 1 пасажира на міських маршрутах загального користування додається.
2. Рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють перевезення по м. Бровари на приміських автобусних маршрутах загального користування сполученням м. Бровари – м. Київ, користуватись тарифом на проїзд по місту у розмірі 4,00 грн.
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 07.04.2015 № 216 „Про тарифи на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування”.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Резніка О. В. та Голубовського Г.П.

 

 


Міський голова                                                                                                       І.В.Сапожко

 

 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
до проекту рішення виконавчого комітету Броварської міської ради
„Про тарифи на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування”