версія для друку

Проект міської ради "Про зміну структури і штату про Міський центр комплексної реабілітаціїдітей з інвалідністю Броварської міської ради"

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про зміну структури і штату про

Міський центр комплексної реабілітаціїдітей з інвалідністю

Броварської міської ради

 

 

Розглянувши подання директора Міського центру комплексної реабілітації дітейз інвалідністю Броварської міської ради від 10 квітня2017року №03, на виконання Закону України «Про охорону праці», від 14 жовтня 1992р. №2694-ХІІ та Типовим положенням про службу охорони праці, затвердженим наказом Держнаглядохоронпраці від 15 листопада 2004р. №255(НПАОП 0.00-4.21-04), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з гуманітарних питань, керуючись статтею 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», просить внести на розгляд чергової сесії Броварської міської ради питання « Про зміну структури і штату Міського центру комплексної реабілітації  дітей з інвалідністю Броварської міської ради»

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити структуру та штати Міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради в новій редакції ( додаток2);
  2. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 

 

 

Міський голова                                                                     І.В.Сапожко

 

м. Бровари

від_____________р.

№ ______________

 

Пояснювальна записка