версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 11.04.2017 р. №238 "Про схвалення проекту міської Програми встановлення лічильників газу у квартирах пільговим категоріям населення, які проживають в будинках, що внесені до переліку об’єктів по встановленню загальнобудинкових лічильників газу і не мають пільг на сплату житлово-комунальних послуг на 2017 рік"

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

від 11.04.2017 № 238

м. Бровари

 

 

 

 

Про схвалення проекту міської Програми

встановлення лічильників газу у квартирах

пільговим категоріям населення, які проживають

в будинках, що внесені до переліку об’єктів по

встановленню загальнобудинкових

лічильників газу і не мають пільг на сплату

житлово-комунальних послуг  на 2017 рік

 

Керуючись Постановами НКРЕКП від 23.12.2016 № 2360 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 24.03.2016 №395», від 24.03.2016 № 395 «Про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи ПАТ «Київоблгаз» на 2016-2025 роки», ст. 91 Бюджетного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». З метою виконання вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» та здійснення заходів з соціального захисту та поліпшення житлових і матеріально – побутових умов проживання пільговим категоріям населення, які проживають в будинках, що внесені до переліку об’єктів по встановленню загальнобудинкових лічильників газу і не мають пільг на сплату житлово-комунальних послуг, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, виконавчий комітет Броварської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Схвалити проект міської Програми встановлення лічильників газу у квартирах пільговим категоріям населення, які проживають в будинках, що внесені до переліку об’єктів по встановленню загальнобудинкових лічильників газу і не мають пільг на сплату житлово-комунальних послуг на 2017 рік (далі – Програма), що додається.

2. Начальнику управління житлово - комунального господарства подати Програму на затвердження сесії Броварської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

Виконуючий обов’язки міського

голови – заступник міського голови                                            Г.П. Голубовський