версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 11.04.2017 р. №239 "Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально – культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років"

 

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

Від 11.04.2017239

м.Бровари

 

 

 

Про підготовку господарського

комплексу та об’єктів соціально –

культурного призначення м. Бровари

до роботи в осінньо-зимовий період

2017/2018 років

 

          З метою своєчасної та якісної підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально - культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років, відповідно до Закону України  «Про теплопостачання», Закону України  «Про житлово–комунальні послуги», Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за № 197/13464, керуючись п.«а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити заходи з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально - культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018  років (далі – заходи),  згідно з додатком 1.

2. Утворити оперативний міський штаб з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення м. Бровари до роботи в осінньо-зимовий період

2017/2018 років у складі, згідно з додатком  2.

3. Оперативному міському штабу забезпечити постійний контроль за ходом підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально - культурного призначення  до роботи в осінньо-зимовий  період.

4. Координацію робіт з підготовки житлово-комунального господарства до робіт в осінньо-зимовий період 2017/2018 років покласти на начальника управління житлово-комунального господарства Плотнікову Г.В.

5.Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності забезпечити безумовне та своєчасне виконання заходів.

 

6.Фінансовому управлінню Броварської міської ради забезпечити, згідно з договорами, своєчасне проведення установами та організаціями, що фінансуються з місцевого бюджету, розрахунків за спожиті енергоносії  та надані  послуги та вжити заходів для погашення заборгованості з їх оплати.

7Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г. П.

 

 

 

Виконуючий обов’язки міського

голови – заступник міського голови                                            Г.П. Голубовський