версія для друку

Розпорядження міського голови від 20.04.2017 р. №80-ОД "Про заборону спалювання сухої рослинності, розпалювання багаття на територіях загального користування"

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 20.04.2017      №  80-ОД

м. Бровари

 

 

Про заборону спалювання сухої

рослинності, розпалювання багаття

на територіях загального користування

 

 

       З метою забезпечення належного екологічного та санітарного стану територій міста, збереження об’єктів загального користування, дотримання п. 6.9.5, п.15.2.1.1.16 Правил благоустрою міста Бровари, Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказ від 10.04.2006 № 105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», враховуючи звернення мешканців та керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Заборонити розпалювати багаття, спалювати суху рослинність на територіях парків, скверів та інших територіях загального користування у м. Бровари.

2. Начальнику Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Семиногу М.М., виконуючому обов’язки начальника спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Броварської міської ради Єжакову О.М., директору комунального підприємства «Бровари-благоустрій» Василенку А.А. у межах своїх повноважень посилити контроль за дотриманням Правил благоустрою міста Бровари на території парків, скверів та інших територіях загального користування у м. Бровари.

3. Броварському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Янчинському О.В. вжити додаткових заходів щодо посилення патрулювання місць масового відпочинку населення в парках, скверах та інших територіях загального користування з метою попередження випадків розпалювання багаття, випалювання сухої рослинності, її залишків та недопущення виникнення пожеж.

4. Начальнику відділу  інформаційного забезпечення та господарської діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради Федуну Р.М. забезпечити інформування населення через засоби масової інформації щодо заборони розпалювати багаття, спалювати суху рослинність на територіях парків, скверів та інших територіях загального користування у м. Бровари

5.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               І.В. Сапожко