Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Бровари земельної ділянки по вул. Чорновола В’ячеслава"

31

проект

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Бровари земельної ділянки по вул. Чорновола В’ячеслава

 

 

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Альянс Новобуд» від 26.04.2017року №1005 про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку, посвідчене державним актом на право власності на земельну ділянку серія ЯМ 408945 від 03.12.2012року за №321060002000051, керуючись ст.ст.83,142 Земельного кодексу України, ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

В И Р I Ш И Л А:

1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Бровари земельної ділянки площею 1,2932га, землі багатоквартирної житлової забудови, по вул. Чорновола В’ячеслава.

Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:015:0638.

2. Укласти угоду між Броварською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Альянс Новобуд» про передачу права власності на земельну ділянку та посвідчити її нотаріально.

3. Доручити земельному відділу Броварської міської ради здійснити необхідні дії для підготовки угоди про передачу до комунальної власності територіальної громади міста земельної ділянки.

4. Витрати, пов’язані з оформленням нотаріально посвідченої угоди про передачу територіальній громаді м. Бровари земельної ділянки по вул. Чорновола В’ячеслава покладаються на заявника.

5. Попередити товариство з обмеженою відповідальністю «Альянс Новобуд», що право приватної власності на земельну ділянку припиняється з моменту державної реєстрації права комунальної власності на земельну ділянку.

6. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні угоди.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                           І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

від 22 червня 2017 року

№_________________

 

Пояснювальна записка

 

до проекту рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Бровари земельної ділянки по   вул. Чорновола В’ячеслава»

 

Пояснювальна записка підготовлена відповідно до ст.20 Регламенту Броварської міської ради.

Проект рішення підготовлений відповідно до ст.ст.83,142 Земельного кодексу України, ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Альянс Новобуд» про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку.

 

 

 

 

Начальник земельного відділу                                          Л.М.Гудименко