Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 23.05.2017 р. №332 "По проведенню конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (крім рідких) на території міста Бровари"

 

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  23.05.2017 №  332

 

 

По проведенню конкурсу  з

визначення виконавця послуги з

вивезення побутових відходів (крім рідких)

на території міста Бровари

 

   З метою підвищення якості надання послуги з вивезення твердих побутових відходів  та визначення нового виконавця послуги, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011  № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», Правил благоустрою міста Бровари, затверджених рішенням сесії Броварської міської ради від 22.04.2010 № 1498-82-05 «Про затвердження Правил благоустрою  міста Бровари», рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 14.03.2017 № 181 «Про розірвання договору з ТОВ «Комунтранс – Бровари», виконавчий комітет міської ради                  

                                                

ВИРІШИВ: 

1. Провести конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (крім рідких) на території міста Бровари  .

2. Затвердити склад конкурсної  комісії з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів  на території міста Бровари, згідно з додатком 1.

3. Затвердити конкурсну документацію з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території міста Бровари, згідно з додатком 2.

4. Оголошення про проведення конкурсу опублікувати в засобах масової інформації та  офіційному сайті Броварської міської ради.

 5. Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу у порядку затвердженому постановою  Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

6. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г. П.

 

 

Міський голова                                                                       І. В. Сапожко