Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про поновлення договору оренди земельної ділянки"

4

Проект

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про поновлення договору оренди земельної ділянки

 

Розглянувши клопотання юридичної особи, керуючись Земельним кодексом України, Законом України „Про оренду землі”, пп. 34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, міська рада

 

В И Р I Ш И Л А:

 

1.Поновити договір оренди земельної ділянки, укладений між Броварською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю Міжрегіональний торгово-діловий комплекс «Будівельне місто», право оренди зареєстроване у Державному реєстрі прав 17.01.2014року за №4313251, на земельну ділянку площею 5,0000га, з них 0,4209га – землі обмеженого використання – інженерний коридор мереж комунікацій, для будівництва багатоквартирної  житлової забудови – землі житлової забудови, на території 3 мікрорайону IV житлового району терміном до 25.04.2022року. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:063:2347.

2. Попередити особу, що зазначена в п. 1 цього рішення, про необхідність укладення до 22.08.2017року договору, що посвідчує право користування земельною ділянкою. У випадку не оформлення договору, міська рада буде розглядати питання про припинення права користування землею.

3. Попередити особу, що зазначена в п. 1 цього рішення, про необхідність проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

4. Договором оренди земельної ділянки передбачити право Броварської міської ради змінювати орендну плату за земельну ділянку після зміни грошової оцінки земель м. Бровари.

У випадку відмови орендаря змінити орендну плату, договір оренди земельної ділянки може бути розірваний Броварською міською радою в односторонньому порядку.

5. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником Броварської міської ради при укладенні договору, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

Міський голова                                                                           І.В.Сапожко

 

м. Бровари

від _______________2017 року

№ ________________

Пояснювальна записка