Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари"

5

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

        Про надання дозволу на передачу комунального

    майна територіальної громади м. Бровари

 

Розглянувши листи Броварського міського територіального центру соціального обслуговування Броварської міської ради від 16.02.2017 № 101, відділу капітального будівництва Броварської міської ради від 06.06.2017 №299, керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл на передачу комунального майна територіальної громади м. Бровари, а саме:

1.1. Броварському міському територіальному центру соціального обслуговування Броварської міської ради з балансу на баланс Міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради частини нежитлового приміщення по вул. Гагаріна, 8-А в м. Бровари Київської області  площею 409,7 кв.м.

1.2. Відділу капітального будівництва Броварської міської ради з балансу на баланс виконавчого комітету Броварської міської ради закінченого будівництвом об’єкта "Будівництво адміністративного будинку з благоустроєм прилеглої території та культурно – виставковим комплексом з глядацькою залою на 448 місць по вул. Гагаріна, 18 в м. Бровари (ІІ черга, 1-й пусковий комплекс)" балансовою вартістю 2 671 280,00 грн.

2. Керівникам установ, зазначених в пункті 1 цього рішення, передачу майна оформити згідно з вимогами діючого законодавства та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Резніка О.В.

 

Міський  голова                                                                          І.В.Сапожко

 

м. Бровари

__________

__________

Пояснювальна записка