Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 20.06.2017 р. №382 "Про розгляд електронної петиції"

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 20.06.2017 року № 382

м. Бровари


Про розгляд електронної петиції


Реалізуючи вимоги Закону України “ Про звернення громадян та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Броварської міської ради розглянувши електронну петицію про облаштування кругового руху на перехрестях вул.Гагаріна - вул.Київська - вул.В.Чорновола, вул.Короленко -вул.Київська - вул.Симоненка, вул.С.Петлюри - вул.Київська -вул.Чубинського, що набрала 250 підписів громадян з дня оприлюднення від 30.05.2017 року.


В И Р І Ш И В :

1. Електронну петицію про облаштування кругового руху на перехрестях вул.Гагаріна - вул.Київська - вул.В.Чорновола, вул.Короленко -вул.Київська - вул.Симоненка, вул.С.Петлюри - вул.Київська -вул.Чубинського направити на розгляд Управління житлово-комунального господарства.

2. Доручити Управлінню житлово-комунального господарства вивчити питання щодо можливості облаштування кругового руху на перехрестях вул.Гагаріна - вул.Київська - вул.В.Чорновола, вул.Короленко -вул.Київська - вул.Симоненка, вул.С.Петлюри - вул.Київська -вул.Чубинського та надати пропозиції на розгляд Технічної ради по розгляду проектів будівництва, реконструкцій та капітального ремонту об’єктів комунальної власності (копія петиції додається).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Кузнєцова К.В.


Виконуючий обов’язки
міського голови –
заступник міського голови                                                                Г.П.Голубовський