версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 11.07.2017 р. №428 "Про продовження терміну дії договорів оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари та внесення змін до договору оренди"

 

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 11.07.2017  №  428

м.Бровари

 

 

 

Про продовження терміну дії  договорів оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари та внесення змін до договору оренди

 

Розглянувши подання управління комунальної власності Броварської міської ради від 07.07.2017 року № 483/07-01, з метою раціонального використання майна комунальної власності територіальної громади м. Бровари, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та пп. 1 п. а ст. 29, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Броварської міської ради від 09.10.2014 №  1308-48-06 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади м. Бровари», враховуючи рішення комісії по оренді об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари (витяг з протоколу від 07.07.2017 № 12) виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Продовжити термін дії договорів оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари згідно з додатком 1.

2. Внести зміни до договору оренди комунального майна територіальної громади м. Бровари згідно з додатком 2.

3.Доручити управлінню комунальної власності Броварської міської ради оформити договірні відносини з оренди стосовно зазначеного комунального майна в установленому порядку.

4.У разі не укладання договору оренди у строк 40 календарних днів з дня прийняття рішення з вини заявника, рішення втрачає чинність в частині надання дозволу орендодавцю на укладання договору оренди з заявником.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                              І.В.Сапожко