Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття ділянки автомобільної дороги Київ-Суми-Юнаківка у комунальну власність територіальної громади м.Бровари"

1

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про безоплатне прийняття ділянки автомобільної дороги Київ-Суми-Юнаківка у комунальну власність територіальної громади м.Бровари

 

 

На підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 №364-Р «Про передачу ділянки проїздної частини автомобільної дороги у власність територіальної громади м.Бровари», у відповідності до рішень Броварської міської ради від 26.12.2013 №1120-41-06 «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари ділянки автомобільної дороги Київ-Суми-Юнаківка» та від 14.08.2014 №1251-46-06 «Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 26.12.2013 №1120-41-06», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань комунальної власності,  приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою  Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти у комунальну власність територіальної  громади  м. Бровари   ділянку проїздної частини автомобільної дороги Н-07 Київ-Суми-Юнаківка км 25+480 – км 27+290 протяжністю 1,8 км, що проходить по вулиці Онікієнка Олега у м.Бровари Київської області та знаходиться у державній власності та на балансі Служби автомобільних доріг у Київській області Укравтодору.

2. Комісії по передачі вказаного об’єкту здійснити передачу та оформити акт приймання-передачі, у відповідності до чинного законодавства.

3. Доручити  комунальному підприємству «Бровари-Благоустрій» прийняти на баланс та обслуговування вказаний  у пункті 1 об’єкт та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари

___________

___________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради

«Про безоплатне прийняття ділянки автомобільної дороги Київ-Суми-Юнаківка у комунальну власність територіальної громади м.Бровари»

для розгляду на сесії Броварської міської ради у серпні 2017 року

 

 

Проект рішення Броварської міської ради «Про безоплатне прийняття ділянки автомобільної дороги Київ-Суми-Юнаківка у комунальну власність територіальної громади м.Бровари» подається на розгляд сесії Броварської міської ради на підставі Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 №364-р «Про передачу ділянки проїздної дороги у власність територіальної громади м.Бровари», для приведення ділянки проїздної частини автомобільної дороги Н-07 Київ-Суми-Юнаківка по вул. Онікієнка Олега у м.Бровари в належний стан та облаштування технічними засобами організації дорожнього руху.

У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому   чинним законодавством.

Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади здійснює правоможності щодо розпорядженням, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради, після надання попередньої згоди рішенням від 26.12.2013 №1120-41-06 «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Бровари ділянки автомобільної дороги Київ-Суми-Юнаківка», подається проект рішення «Про безоплатне прийняття ділянки автомобільної дороги Київ-Суми-Юнаківка у комунальну власність територіальної громади м.Бровари».

 

 

 

Начальник управління                                                                 Т.І.Данюк