Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про визначення статусу гуртожитку"

3

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про визначення статусу гуртожитку

 

 

На підставі рішення Броварської міської ради від 22.09.2016 № 286-18-07 «Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Бровари гуртожитку по вул. Київській,296-А»,   керуючись підпунктом а пункту 5 статті 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань комунальної власності,  приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:   

1. Визначити статус гуртожитку по вулиці Київській,296-А у місті Бровари Київської області, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Бровари - залишити цілісний майновий комплекс у статусі «гуртожиток» та дозволити приватизацію житлових приміщень законними мешканцями.

2. Надати дозвіл управлінню комунальної власності Броварської міської ради розпочати процедуру приватизації житлових приміщень у гуртожитку по вулиці Київській,296-А,  згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

 

Міський голова                                                                              І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

___________

___________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради

«Про визначення статусу гуртожитку»

для розгляду на сесії Броварської міської ради у серпні 2017 року

 

 

Проект рішення Броварської міської ради «Про визначення статусу гуртожитку» подається на розгляд сесії Броварської міської ради на виконання Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», де зазначено наступне.

Після прийняття гуртожитку у комунальну власність територіальної громади,  місцева рада приймає на сесії в межах своєї компетенції відповідне рішення щодо подальшого використання гуртожитку, а саме, має право залишити цілісний майновий комплекс у статусі "гуртожиток" та дозволити приватизацію його житлових і нежитлових приміщень. У цьому випадку здійснюється приватизація приміщень гуртожитку його законними мешканцями згідно з вказаним  Законом.

 

 

 

Начальник управління                                                               Т.І.Данюк