Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про безоплатне прийняття майна, що перебуває у власності та на балансі житлово-будівельного кооперативу «Ярославський» у комунальну власність територіальної громади м.Бровари "

6

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про безоплатне прийняття майна, що  перебуває у власності та на балансі  житлово-будівельного кооперативу «Ярославський»  у комунальну власність територіальної громади м.Бровари 

 

 

Розглянувши листи житлово-будівельного кооперативу «Ярославський» від 14.06.2017, від 26.06.2017, керуючись пунктами 2 та 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність територіальної громади  м.Бровари:

1.1 зовнішні мережі водопроводу від житлового будинку по вулиці Симоненка Василя,117 вздовж внутрішньоквартального проїзду до вул.Симоненка Василя.

1.2 зовнішні мережі самопливної господарчо-побутової каналізації від житлового будинку по вул.Симоненка Василя,117 до каналізаційно-насосної станції, яка розташована на земельній ділянці ЖБК «Діамант».

1.3 зовнішні мережі дощової каналізації від житлового будинку по вул.Симоненка Василя,117 до вул.Симоненка Василя,

що перебувають на балансі та у власності житлово-будівельного кооперативу «Ярославський»

2. Комісії по передачі вказаних об’єктів здійснити передачу та оформити акти приймання-передачі, у відповідності до чинного законодавства.

3. Доручити:

3.1  КП «Броваритепловодоенергія» прийняти на баланс та обслуговування, як внесок до статутного капіталу об’єкти, вказані у пунктах 1.1,1.2 цього рішення та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

3.2 КП «Бровари-Благоустрій» прийняти на баланс та обслуговування об’єкт, вказаний у пункті 1.3 цього рішення та внести відповідні зміни в бухгалтерський облік підприємства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                    І.В.Сапожко

 

м. Бровари

___________

___________

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради

«Про безоплатне прийняття майна, що  перебуває у власності та на балансі  житлово-будівельного кооперативу «Ярославський»  у комунальну власність територіальної громади м.Бровари»

для розгляду на сесії Броварської міської ради у серпні 2017 року

 

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради листом від 14.06.2017  звернувся житлово-будівельний кооператив «Ярославський» про безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м.Бровари:

-  зовнішніх мереж водопроводу від житлового будинку по вулиці Симоненка Василя,117 вздовж внутрішньоквартального проїзду до вул.Симоненка Василя.

- зовнішніх мереж самопливної господарчо-побутової каналізації від вул.Симоненка Василя,117 до каналізаційно-насосної станції, яка розташована на земельній ділянці ЖБК «Діамант».

- зовнішніх мереж дощової каналізації від житлового будинку по вул.Симоненка Василя,117 до вул.Симоненка Василя,  що перебувають у власності та на балансі даної організації.

У відповідності до пункту 2 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальній громаді безоплатно державою, іншими суб’єктами права власності в порядку, встановленому   чинним законодавством.

Оскільки міська рада від імені та в інтересах територіальної громади здійснює правоможності щодо розпорядженням, володіння майном, на розгляд сесії Броварської міської ради,  подається проект рішення «Про безоплатне прийняття майна, що  перебуває у власності та на балансі  житлово-будівельного кооперативу «Ярославський»  у комунальну власність територіальної громади м.Бровари. 

 

 

Начальник управління                                                                        Т.І.Данюк