Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м.Бровари"

7

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

Розглянувши  листи комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія»   від  14.06.2017  № 03-1213, Броварського навчально-виховного об’єднання управління освіти і науки Броварської міської ради від  21.06.2017 №03-1274, керуючись Порядком списання майна територіальної громади м.Бровари з балансів підприємств, установ та організацій, затвердженим рішенням Броварської міської ради від 12.04.2012 № 562-20-06 та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою, Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.  Надати дозвіл на списання комунального майна територіальної громади  м. Бровари, що перебуває на балансі:

1.1 комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія», згідно з додатком 1.

1.2  Броварського навчально-виховного об’єднання управління освіти і науки Броварської міської ради, згідно з додатком 2.

2.  Керівнику  установи зазначеної в пункті 1 цього рішення, відобразити в бухгалтерському обліку зміни в обліку майна на підставі актів на списання.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 

 

Міський голова                                                                           І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

__________

__________

 

 

 

Пояснювальна записка до проекту рішення Броварської міської ради

«Про надання дозволу на списання комунального майна

 територіальної громади м. Бровари»,

 поданого  на розгляд сесії Броварської міської ради у  серпні 2017 р.

 

 

До виконавчого комітету Броварської міської ради  звернулись  листами  комунальне підприємство Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія» від 14.06.2017 № 03-1213, від 21.06.2017 №03-1274, про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади   м. Бровари, що перебуває у на  балансі установи згідно з  доданим переліком основних засобів, які морально застарілі, вийшли з ладу та не підлягають ремонту.

На підставі вищевказаних листів, керуючись Порядком списання майна територіальної громади   м. Бровари з балансів підприємств, установ та організацій, затвердженим рішенням Броварської міської ради від 12.04.2012 № 562-20-06, який розроблений з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання комунального майна територіальної громади м. Бровари.

 Порядок є обов’язковим до виконання комунальними  підприємствами, установами та організаціями м. Бровари, а також іншими суб’єктами, які обліковують на балансах майно, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Бровари.

Керуючись пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 «п.5. Органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до закону здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об'єкти права комунальної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам…»

 Управління комунальної власності Броварської міської ради підготувало для розгляду на сесії Броварської міської ради  в серпні 2017 року проект рішення «Про надання дозволу на списання комунального майна територіальної громади м. Бровари».

 

 

Начальник  управління                                          Т.І. Данюк